Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

TAR 09:15, 24 maj 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Jola podziwiam niezmiennie, cudenko z lasu zrobilas, musisz mnie koniecznie na nowym odwiedzic i pomoc z planowaniem. Wiecie co po raz pierwszy jestem uboga w pomysly. Mam wrazenie, ze wena pooooszla i predko nie wroci, robie jakies bezsensowne ruchy na tej dzialce i normalnie zalamka. Mam cale poletko roznych roslin tylko pomyslu na nie zadnego. I sil mi brak, najchetniej bym tylko lezakowala. Czyzbym wyczerpala swoja "ogrodkowosc" na 2 poprzednich ogrodach?

A u ciebie wszystko buijnie kolorowo, azalie, rodkli czad, no i cala reszta ten swiatlocien na trawniku - bajka. wszystko zachwyca.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 10:02, 24 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Rododendrony zapowiadały się super, niestety jednak było w nocy za zimno i się do końca nie rorwinęły

Jakuszimański Blue Tit, a za nim biały Cunningham's White. I szalejące niezapominajki

Buk Purple Fountain jeszcze zielony

Ten jakuszimański nawet podmarznięty wygląda przepięknie, zapisałam sobie nazwę, świetnie wygląda na tle tego masywnego Cunninghama. I tego buczka też zapamiętałam, pięknie Ci rośnie.
P.S. Zaproszenie stale aktualne, tylko termin do ustalenia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mirkaka 10:40, 24 maj 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Jaki cudny las, najbardziej urzekają zdjęcia z trawnikiem i nieregularną linią brzegową, bardzo naturalnie to wygląda
Rodki czują się w tym środowisku wspaniale
Zakwitła biały bożykwiat? Mój kwitnie 4 pędami ale nie powala, skromny
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ElzbietaFranka 12:57, 24 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Jolu przepięknie. Wprost nie do uwierzenia że taki areał. Wydaje się, że to hektary tych pięknych widoków.
Kolor niebieski z fioletem i bielą współtworzą niesamowity widok.

Już mi się nie chce nic przerabiać, ale widząc twój raj zastanowię się sosny i brzozy już mam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Martka 15:03, 24 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
April napisał(a)




April, niezapominajki to niby drobne i niepozorne, a taki efekt wyrabiają!? W ogóle jakie efekty, przecież niemożliwie piękne. Rzucam robotę i zatrudniam się u Ciebie jako pomocnik ogrodnika!
TAR 17:47, 24 maj 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
jeszcze ten placzacy buczek baaardzo zacny
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 19:50, 24 maj 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ależ bujność
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 08:50, 25 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Kasya napisał(a)
Chce ci się chodzić do pracy jak masz takie widoki ? Ja bym na twoim miejscu została…, albo zaraz uciekła


Nie chce mi się chodzić do pracy. Codziennie bardzo cierpię z tego powodu ale eM nie chce słyszeć o rzuceniu pracy. Nawet kocur płacze jak wychodzę, wolałby ze mną iść do ogrodu. Jeszcze parę lat...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:51, 25 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Zana napisał(a)
Niedawno widziałam na żywo, ale foty powalają


Aniu, dzięki za odwiedziny Po takim czasie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:53, 25 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Helen napisał(a)
Jola, ależ Ty masz ogród. Trawniczek godny polecenia. Jestem pełna podziwu dla Twojej pracy.


Bardzo dziękuję Choć w kwestii trawnika dementuję. On tylko na zdjęciu jako tako. Nawet dziewczyny jak u mnie były martwiły się stanem trawnika. Ale zajęłam się rabatami, na trawnik czasu zabrakło. Ważne że w miarę zielony Jak na las to i tak sukces.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies