Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Judith 23:44, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Anda napisał(a)


O korkach zapomniałaś

Ale ze na autostradzie?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 23:59, 22 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Jola, a ile mężowie są na gwarancji? Tak jak panele słoneczne??? 25 lat??? Zakopywać nie wolno Paneli też

Dla fanek kryminałów polecam książki Jussi Adler-Olsen. Czasem też lubię poczytać choć generalnie kryminały mnie nudzą Ale "Kobieta w klatce" godna polecenia Reszta już pisana trochę dla mamony


____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 06:26, 23 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Judith napisał(a)

Ale ze na autostradzie?


Tak. Nie wiedziałaś ?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 07:04, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Gosiek33 napisał(a)
Białe u mnie słabe


Sporo zależy od odmiany ale faktycznie białe są generalnie słabsze od kolorowych.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:09, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Judith napisał(a)
April, fajną miałyście wycieczkę . Szkoda, ze takie miejsca jak Wojsławice znane są w jedynie ludziom zainteresowanym ogrodnictwem...
No i ogród Hani na żywo oraz sama Hania to dodatkowy bonus . Lekkie zazdro .


Ja przed ogrodowiskiem nie miałam pojęcia o Wojsławicach. Może też dlatego że się nie interesowałam. Okoliczni z pewnością znają bo mimo że piątek to kolejka do kasy spora była.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:09, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Alija napisał(a)


Ja też lubię kryminały, ostatnio filmy na podstawie książek Agaty Christie "Panna Marple".


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:11, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Judith napisał(a)

Ja tez lubię kryminały . Acz ciężko o współczesne dobre, szanujące inteligencję czytelnika...
Od czasu trylogii Milenium Larssona uwielbiam skandynawskie. Polecam Nessera Hakana, sczegolnie serię z komisarzem Van Veeterenem. A klimaty islandzkie są wręcz nieziemskie - tu np. Ragnar Jonasson i seria Mroczna wyspa lodu.


Nowe typy sobie zapisuję.
Mnie kryminał musi przede wszystkim zaskoczyć, być skomplikowany. Nie lubię filmów i książek w których już na początku znam rozwiązanie.
Emuś się wnerwia jak ja po kilkunastu minutach filmu mówię mu jakie będzie zakończenie i potem takie jest Przestał ze mną filmy oglądać bo powiedział że to żadna frajda
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:15, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Mgduska napisał(a)
Nieważne, co zakopiesz, zrób mapę gdzie i po krzyku
Bodziszka białego miałam upatrzonego łąkowego, ale się był sprzedał, łajza. I weź tu coś zaplanuj.


Mapa konieczna. Przecież najważniejsze to poszukiwanie i odnalezienie skarbu Co to za skarb jak nie zostanie odnaleziony, żadna radocha.
Ja kupiłam bodziszka Dreamland na białą rabatę. On taki jasny że niemal nie widać rumieńca, zwłaszcza na słońcu. No i ten rumieniec jest w odcieniu zimnym, bardziej porcelanowy więc mi pasi
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 07:18, 23 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Judith napisał(a)

Lucy, źle dobrałaś autorów/autorki . Szczegolnie Puzyńska…

Jedną mi poleciła koleżanka (CL), a Puzyńska była chwaloną nowością. Ehhh.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 07:18, 23 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
tulucy napisał(a)
A wiecie, że mnie przeszła miłość do kryminałów? Po Charlotte Link. Przeczytałam jeszcze coś Puzyńskiej i koniec. Zamiast mi się podobać, zaczęły mnie denerwować i przerażać czasem. To już żadna rozrywka.


Z pewnością ciężki kaliber kryminałów to rozrywka nie w każdej sytuacji. Też czytałam takie które były aż obrzydliwe i przerażające jak np Piętno Piotrowskiego. To już podpada pod triller kryminalny. A ja wolę kryminał ale jako zagadkę a nie epatujący przemocą. Więcej na myślenie, mniej krwawych doznań.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies