Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Judith 20:45, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
Anda napisał(a)


Nie byłam - jeszcze. Niedaleko, hmm, 892 km Przez całe Niemcy musiałabym przejechać, ale wysokość geograficzna podobna Mieszkam niedaleko Holandii.

Anda, wskakujesz na A2, potem na A4, 8 godzin i jesteś .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gosiek33 20:49, 22 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Białe u mnie słabe
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Judith 20:55, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
April, fajną miałyście wycieczkę . Szkoda, ze takie miejsca jak Wojsławice znane są w jedynie ludziom zainteresowanym ogrodnictwem...
No i ogród Hani na żywo oraz sama Hania to dodatkowy bonus . Lekkie zazdro .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Alija 20:58, 22 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
April napisał(a)


Ja bardzo lubię kryminały. Teraz namiętnie wyczytuję wszystko Lisy Gardner. Nie żebym szukała wzorców i pomysłów.... po prostu lubię sobie głowę trochę połamać nad zagadkami.


Ja też lubię kryminały, ostatnio filmy na podstawie książek Agaty Christie "Panna Marple".
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Judith 21:18, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
April napisał(a)


Ja bardzo lubię kryminały. Teraz namiętnie wyczytuję wszystko Lisy Gardner. Nie żebym szukała wzorców i pomysłów.... po prostu lubię sobie głowę trochę połamać nad zagadkami.

Ja tez lubię kryminały . Acz ciężko o współczesne dobre, szanujące inteligencję czytelnika...
Od czasu trylogii Milenium Larssona uwielbiam skandynawskie. Polecam Nessera Hakana, sczegolnie serię z komisarzem Van Veeterenem. A klimaty islandzkie są wręcz nieziemskie - tu np. Ragnar Jonasson i seria Mroczna wyspa lodu.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mgduska 21:34, 22 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nieważne, co zakopiesz, zrób mapę gdzie i po krzyku
Bodziszka białego miałam upatrzonego łąkowego, ale się był sprzedał, łajza. I weź tu coś zaplanuj.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 21:45, 22 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Judith napisał(a)

Anda, wskakujesz na A2, potem na A4, 8 godzin i jesteś .


O korkach zapomniałaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:47, 22 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Judith napisał(a)

Ja tez lubię kryminały . Acz ciężko o współczesne dobre, szanujące inteligencję czytelnika...
Od czasu trylogii Milenium Larssona uwielbiam skandynawskie. Polecam Nessera Hakana, sczegolnie serię z komisarzem Van Veeterenem. A klimaty islandzkie są wręcz nieziemskie - tu np. Ragnar Jonasson i seria Mroczna wyspa lodu.


O tak, Hakan Nesser świetnie pisze.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 22:52, 22 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A wiecie, że mnie przeszła miłość do kryminałów? Po Charlotte Link. Przeczytałam jeszcze coś Puzyńskiej i koniec. Zamiast mi się podobać, zaczęły mnie denerwować i przerażać czasem. To już żadna rozrywka.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Judith 23:05, 22 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10068
tulucy napisał(a)
A wiecie, że mnie przeszła miłość do kryminałów? Po Charlotte Link. Przeczytałam jeszcze coś Puzyńskiej i koniec. Zamiast mi się podobać, zaczęły mnie denerwować i przerażać czasem. To już żadna rozrywka.

Lucy, źle dobrałaś autorów/autorki . Szczegolnie Puzyńska…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies