Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

sylwia_slomc... 20:51, 20 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
April napisał(a)


No jakoś perspektywa jesieni mnie nie cieszy, choć myśl o odpoczynku od ogrodu, już tak
Z racji półcienia, nie będzie tak spektakularnych przebarwień jak u ciebie, w twoich tak bardzo słonecznych warunkach. Ale zawsze na czymś tam oko będzie można zawiesić

Będzie bardziej subtelnie niż u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
LIDKA 22:26, 20 wrz 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
Zawiesiłam oko na dłużej na fotkach. I miłe to oglądanie jest.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Mary 22:55, 20 wrz 2023


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3535
April napisał(a)
Róże u mnie dopiero powtarzają kwitnienie


W tle świeci grujecznik Red Fox



I nowy klonik japoński szuka miejscówki odpowiedniej. I chyba właśnie znalazł


I moja kota po fryzjerze. Tak się panna nie chciała czesać że zmuszona byłam oddać w ręce fachowca.

Grujecznik i klonik pięknie się prezentują.
Kota śliczna jest. Szkoda, że nie umie się sama czesać szczotką, podobnie jak zaprezentował nam na spotkaniu jej brat.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
olciamanolcia 09:24, 21 wrz 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Wiolka5_7 napisał(a)


Kocia zeszczuplała


Nooo bida taka się zrobiła
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
April 09:38, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Wiolka5_7 napisał(a)
Dobrze wiedzieć , że trzcinnik krótkowłosy daje radę w półcieniu
Zakwitły te od ciebie i mi się bardzo podobają mam plan na nie na jedną rabatę ,bo miskanty w półcieniu mizerne.Bedzie zmiana wiosną

Ogród pięknie wygląda mimo suszy
Kocia zeszczuplała


Brachytricha do półcienia sprawdza się świetnie, nie wiem czy nie lepiej niż na słońcu choć odpowiednio ciut później kwitną.
Kocica się wylaszczyła Szkoda że ja tak nie mogę, nawet ścięłabym włosy w tym celu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:40, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Makao napisał(a)

Ooo to jestem w szoku że się udało. Przecież mówiłaś, że On nie lubi nikogo prócz pancia


Aniu, kocur jest mój i uwielbia się czesać. Kotka jest pana ale czesanie to nie jej bajka, a ogolić się owszem udało, ale pod narkozą u weta Inna opcja nie wchodziła w grę
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:42, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Agatorek napisał(a)


Wykop bezpieczny, wczoraj był położony „chudy” beton, a dziś panowie robią zbrojone dno z właściwego betonu.

Na problem z Brutusem pomogła mi rada Asi, Roociki. Napisze Ci na priv.


No szkoda, że w niedzielę się nie wyrobimy żeby zobaczyć tę rewolucję u ciebie. Ale może lepiej, nie będziemy ci robić zamieszania. Dogadamy kolejny termin.
Za radę dziękuję, podpytam u weta. To byłoby super jakby się u mojej kici sprawdziło
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:44, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
olciamanolcia napisał(a)
No pacz jak się pięknie wpasowały
Ekstra. U mnie tylko się męczyły a u Ciebie odżyły .


Powiem ci że raptem spojrzałam na ten las z innego punktu widzenia. A potem dokupiłam jeszcze cztery klony bo mi tak pasują w różne zakamarki
Żeby tylko zdrowo rosły, bo je uwielbiam
Buziak
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:48, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Jako posiadaczka długowłosego kota wtrącę swoje 3 grosze. Odnośnie braciszka - nie przeszkadza mu wygląd, a zapach po wizycie u weta. Środki dezynfekujące jako pierwsze, a po drugie środki używane do usypiania, kicia nimi może „pachnieć” i kilka dni. U nas wizyty u fryzjera były na żywca dwa razy w roku. Ostatni raz musiał być natomiast przy użyciu środków odurzająco-ogłupiających od weterynarza, ale nadal u fryzjera. Kiedyś wygoliła babeczka brzuch Puszysławowi to prawie się popłakałam jak zobaczyłam łysą bidę. Dobrze, że akurat upalne lato było. Pocieszę, że najgorsze pierwsze 2 tygodnie. Potem już tak się nie zauważa i szybko odrasta.


Patrycjo, też obstawiałam że głównie zapach musiał być dla kocura drażniący. Po ostatniej wizycie, jak mała miała czyszczoną rankę, też omijał ją z daleka. Ale tym razem to był hardcore
Też chciałam to zrobić jak najszybciej póki ciepełko, żeby maluch nie marzł. Ale jest dobrze, nie dostrzegam traumy poza standardowym wkurzeniem
Aż dwa razy do roku golisz? Taka jest potrzeba czy dla wygody?
Moja była golona pierwszy raz w życiu, a ma już 9 lat.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:50, 21 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
sylwia_slomczewska napisał(a)

Będzie bardziej subtelnie niż u mnie


Oj tam, oj tam, pięknie masz, wiem, widziałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies