Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Muszelka 09:33, 20 wrz 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Wspaniałe, klimatyczne fotki ze światłem w kontrze. Masz cudowny, baśniowy lasoogród
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 09:38, 20 wrz 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
A kicia... cóż... Mówi się, że włosy nie materiał, odrosną

Mam sznaucerkę mini. Po każdej wizycie u groomera, mam dylemat, czy oddali mi mojego pieska

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
antracyt 09:47, 20 wrz 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
April napisał(a)


Dawno nic nie wrzucałam, a jakoś trzeba zakończyć sezon.
Zatem trochę mojego wysuszonego bałaganu

Cos tu chyba oszukujesz Zamiast wysuszonego bałaganu widzę przyjemny klimat późnego lata lub jak kto woli wczesnej jesieni

i lwa widzę też
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 10:08, 20 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Ale już cudne jesienne kolorki światłocienie robią robotę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TAR 10:17, 20 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Przepieknie, jest na czym oko zawiesic. A nowy klonik japonski sztos.

U mnie tez kilka roslin smetnie zwisa liscie ale to od nadmiaru wody. Cudownie byloby moc oddac tobie 50% mojej wody a wziac w zamian suchosc.

Kota mnie rozwala, bida jak nie wiem co. Na szczescie zwierzak nie wie jak wyglada. Byle jej tylko zimno nie bylo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kordina 10:50, 20 wrz 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Muszelki "lasogród" świetna nazwa oddaje charakter Twojego pięknego ogrodowiska
TAR napisał(a)
(...)Kota mnie rozwala, bida jak nie wiem co. Na szczescie zwierzak nie wie jak wyglada. Byle jej tylko zimno nie bylo.

Żeby mu tylko lustra nie pokazali
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 10:55, 20 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Haha, ogolona bida wygląda dość oryginalnie . Mam podobny problem z Brutusem . Też nie lubi czesania.

Ogród cudny, ledwo się wszystko mieści na rabatach. Piękny busz
Nowe nabytki świetne !

Padało u Ciebie wczoraj?
U mnie dość mocno przez prawie 3 h.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Makao 11:22, 20 wrz 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
Klimat spokoju jaki panuje u Ciebie jest niesamowity. Jakby inny świat.
Kot po cięciu...no słodki biedaczek . To kotkę oddałaś na strzeżenie czy kota?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
April 11:23, 20 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
Muszelka napisał(a)
Wspaniałe, klimatyczne fotki ze światłem w kontrze. Masz cudowny, baśniowy lasoogród

Muszelka napisał(a)
A kicia... cóż... Mówi się, że włosy nie materiał, odrosną

Mam sznaucerkę mini. Po każdej wizycie u groomera, mam dylemat, czy oddali mi mojego pieska



Dzięki, szkoda że fotki tylko telefonem, nie mówiąc że niesamowicie tracą po wstawieniu. Ale teraz zrobiło się całkiem przyjemnie w ogrodzie, niestety ciągle trzeba podlewać.
Kota pierwszy raz w jej 9-letnim życiu straciła włosy. Szok i niedowierzanie szczególnie ze strony brata-kocura, który ze zdenerwowania, że mu obcą podrzucili, prycha i syczy na kicię.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:29, 20 wrz 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
antracyt napisał(a)

Cos tu chyba oszukujesz Zamiast wysuszonego bałaganu widzę przyjemny klimat późnego lata lub jak kto woli wczesnej jesieni

i lwa widzę też


Zuza, miałam cykać zdjęcia suchelców? nic ciekawego, nie mam aparatu żeby zrobić zdjęcia artystyczne więc suchelce nie wyglądałyby intrygująco
Zresztą widać że derenie i hortensje mają smętnie zwisające liście, nawet rdesty czasem mdleją a hakonki zwijają liście w wąskie igiełki. Podlewanie ciągle pracuje, strach pomyśleć o rachunkach za prąd. Wodę do ogrodu na szczęście mam z własnego ujęcia.
Lwa widzisz? i dobrze widzisz, choć mały, ledwo 4,5 kg. Bez włosów może nawet 4 Ale jaka milusia w dotyku. No oczywiście gdyby tylko dała się dotykać.... Generalnie zabieg, bo to niemal zabieg był, pod narkozą, u weta, jak przystało na dziką bestię: Więc zabieg jej raczej do gustu nie przypadł. Wkurzenie przez kilka dni było zdecydowanie powyżej norm wszelkich
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies