Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

olciamanolcia 15:26, 21 wrz 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
mrokasia napisał(a)
dobrze poczytać, że nie tylko ja mam kłaki, piasek, błoto i różne fragmenty flory w domu...


Dom bez sierści to nie dom
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 15:29, 21 wrz 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3014
April napisał(a)


Myślę że szybko odrosną. Patrycja wyżej pisała że dwa razy w roku goli. Ja pierwszy raz. Będzie eksperyment.
Ale taka jest cudna pluszowa do miziania, a zaraza nie chce i ucieka


Szybko sprostuję, bo niezbyt wyraźnie napisałam wcześniej. Czesanie w domu raz w tygodniu, czesanie u fryzjera 2 razy w roku. Golenie mocne raz w życiu miał.

Co śmieszne - mój kot wydaje na fryzjera więcej niż ja. Ostatnio byłam na początku 2022 roku.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
TAR 15:30, 21 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
u mnie siersi nie ma za to elementy nie tylko flory a i fauny sie pojawiaja, notorycznie pajaki, mrowki, żaby, swierszcze a nawet pomrow zawital taki czarny z rogami. hehe spizarnia mu sie marzyla i pińco nie ma jeze kulturalne do domu nie wchodza, kot sasiadki rowniez nie.

Patrycja, ja tez wydaje na fryzjera psiego wiecj niz na siebie chociaz częstotliwosc podobna. Ale ja jedna a one 3
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 15:35, 21 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
mrokasia napisał(a)
dobrze poczytać, że nie tylko ja mam kłaki, piasek, błoto i różne fragmenty flory w domu...


Ja mam wrazenie, ze czasem my same chcemy wyjsc na forum na takie porzadnickie i pilnusie i w ogole idealy.A prawda jest taka, ze ze w kazdym domku znajduja sie niedorobki, czasem kurz na meblach i balagan w salonie. Życie. Wiekszosc pracuje, ma dzieci, tysiace spraw na glowie. Nie jestesmy maszynami ani doskonałe. To ze mamy takie fajne ogrody przy takim nawale zajec to i tak niezły sukces. A ja stanowczo wole po pracy posiedziec na tarasie i zgarnac te ostatnie promienie slonca, odetchnac od zgielku dnia a nie jezdzic na mopie by porzadek byl ...... na 5 minut
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Patrycja_KG_Lu 15:47, 21 wrz 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 3014
TAR napisał(a)


Ja mam wrazenie, ze czasem my same chcemy wyjsc na forum na takie porzadnickie i pilnusie i w ogole idealy.A prawda jest taka, ze ze w kazdym domku znajduja sie niedorobki, czasem kurz na meblach i balagan w salonie. Życie. Wiekszosc pracuje, ma dzieci, tysiace spraw na glowie. Nie jestesmy maszynami ani doskonałe. To ze mamy takie fajne ogrody przy takim nawale zajec to i tak niezły sukces. A ja stanowczo wole po pracy posiedziec na tarasie i zgarnac te ostatnie promienie slonca, odetchnac od zgielku dnia a nie jezdzic na mopie by porzadek byl ...... na 5 minut

Pięknie napisane. A co do ostatniego to można sobie ułatwić życie. Są już odkurzacze samo-jeżdżące z funkcją mopowania. Szkoda, że nie ma urządzenia do ostrzelania psa/kota/dziecka z piachu i reszty przed wejściem do domu.

Edit: Słownik to czasem dziwnie wyrazy zmienia. Oczywiście nie chce strzelać tylko otrzepać.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
mrokasia 15:57, 21 wrz 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Tiaaaa, u mnie jest komedia jak trzeba łapy z błota umyć przed wejściem do domu. Wycierać na sucho proszę bardzo, nie mają nic przeciwko. Leon na spacerze z lubością włazi do wszystkich kałuż i tapla się w nich jak dziecko, Wycieranie ręcznikiem lubi ale jak tylko widzi miseczkę z wodą do umycia łap to już nie chce wejść do domu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 19:35, 21 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Ja mam w poblizu wejscia pralnie a tam specjalnie dla psiurow wanne pralnicza. Wsadzam delikwentow i szybki prysznic lapek. Wygodne. Ale moje to podpaszniki. Jeden pod jedna pache drugi pod druga i spokoj
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 22:15, 21 wrz 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
No i jak Was posłucham to od razu mi się psów odechciewa. Wolę swoje dwie kotki

Najstarszy syn (prawie pełnoletni) męczy mnie o psa typu chihuahua ale nie chce płacić ze swojego za jego utrzymanie więc nie będzie miał pieska
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
ewsyg 22:19, 21 wrz 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11672
Jolu,obejrzałam zdjęcia ogrodu i napiszę tak -nie tylko ogród cudny, ale i fotograf znakomity
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Agatorek 22:25, 21 wrz 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
April napisał(a)


No szkoda, że w niedzielę się nie wyrobimy żeby zobaczyć tę rewolucję u ciebie. Ale może lepiej, nie będziemy ci robić zamieszania. Dogadamy kolejny termin.
Za radę dziękuję, podpytam u weta. To byłoby super jakby się u mojej kici sprawdziło


A daj spokój, jakie zamieszanie . Przecież nie siedzę w tym wykopie . Na razie i tak trwają tzw „brudne” prace. Możecie przyjechać na końcówkę
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies