Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

LIDKA 16:12, 21 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13815
Wytnij posmaruj i nie zaglądaj. Miałam ranę na klonie po długości ze 30 cm bo wydlłubalam jakąś gąsienicę. Klon to zabliźnił . Smarowałam maścią ogrodniczą raz o konsystencji smalcu. Była tłusta i nie obsychalła rana. Judith zrobisz i będzie dobrze .
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Judith 16:16, 21 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Oraz jeszcze zieloność w różnych odcieniach czyli istota mojego ogrodu

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
LIDKA 16:16, 21 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13815
Kwiatki cieszą najbardziej . Też chodzę i zaglądam .
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 16:18, 21 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13815
A zieleń ma tysiąc odcieni i to jest najpięknieszy kolor świata.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Rojodziejowa 16:18, 21 cze 2026


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Mnie sama zieloność zachwyca równie co kolorowość
____________________
Asia (małopolskie, okolice Brzeska) * Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną * Lurie Garden * Navy Pier * Ogród Botaniczny w Chicago
Judith 16:19, 21 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Lidka, dziękuję . Muszę się tylko kopnąć w tyłek .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 16:22, 21 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Lidka, Asia, też lubię zielone
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 20:05, 21 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21523
U mnie nie spadła nawet kropeleczka .
Działaj ze śliwami. Rozumiem odwlekanie bo też nie znoszę takich prac. Ja muszę jutro kupić maść ogrodniczą bo podkrzesałam dziś buczka a miał dość grube te konary. Wypadałoby zabezpieczyć.
Zieleń jest the best!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
Judith 09:12, 22 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
No i nie zebrałam się wczoraj do działań ze śliwami... Za to zrobiłam szereg innych pożytecznych ogrodowych rzeczy, oszukując się, ze jednak działam .
Ale dzisiaj postanowiłam zadziałać metodą faktów dokonanych, czyli zleciłam małżonkowi przygotowanie mikstury do oprysku. Zatem po robocie nie będę już mogła mieć żadnych prokrastynacyjnych myśli, tylko mus będzie wykonać tę robotę .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
An_na 09:37, 22 cze 2026


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 2359
Działaj z wiśnią, czas działa na Twoją niekorzyść
Moja jedna umbraculifera chyba umrze, bo za późno się za nią wzięłam
Też lubię zielone
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies