Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Bee 11:44, 22 cze 2026


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 658
Judith napisał(a)
Oraz jeszcze zieloność w różnych odcieniach czyli istota mojego ogrodu


Judith, zieloność to teraz nowa kolorowość, czy jak to tam szło Uwielbiam stonowane cieniste ogrody.

Współczuję drzewka i trzymam kciuki. Ja mam, tzn. czereśnie mają, raka bakteryjnego ale opryski i smarowanie nic nie dały jednak mino wycieków żywicy drzewa ciągle żyją.
____________________
Beata Kaszubskie piaski Wizytówka - Kaszubskie piaski
Judith 19:18, 22 cze 2026


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
No to porobione. Wycięte, opryskane, posmarowane, owinięte. Pożyjemy, zobaczymy.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 19:58, 22 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13798
Zycze by przetrwaly. Kazdego drzewa szkoda.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 20:32, 22 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21523
Judith napisał(a)
No to porobione. Wycięte, opryskane, posmarowane, owinięte. Pożyjemy, zobaczymy.


Dzielna dziewczyna!
Teraz trzymamy kciuki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies