Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 14:23, 17 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
Haniu, lubię spontan, jedocześnie nie tracę z oczu rzeczywistości . Do ogrodu podchodzę racjonalnie - nie dopadła mnie klonoza palmowa, różyczka ogrodowa, dalioza i wysiewoza . Znam swoje ograniczenia

Agnieszko, priv.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magleska 16:17, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Judith

niestety nie potrafię doradzać ,ale pilnie czytam ,co postanowisz w kwestii tych rabatowych zmian
Mocno trzymam kciuki za trafne pomysły i decyzje -ja się tyle razy nazmieniałam na rabatach ,a nadal są takie co mi zgrzytają
więc wiesz ....niekończąca się opowieść
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
edi75 16:28, 17 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2059
Judith trzymam kciuki za zamiany na rabatach
Ty masz głowę pełną pomysłów..
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Gruszka_na_w... 16:28, 17 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Judith napisał(a)
Haniu, lubię spontan, jedocześnie nie tracę z oczu rzeczywistości . Do ogrodu podchodzę racjonalnie - nie dopadła mnie klonoza palmowa, różyczka ogrodowa, dalioza i wysiewoza . Znam swoje ograniczenia

Mnie tylko dopadła różyczka, ale szybko nabrałam rozumu. Po latach widzę jednak sporo plusów poczynionych wówczas zakupów. Róże długo dają efektowne kolorystycznie plamy i dobrze się komponują prawie ze wszystkimi roślinami.
Wiosna u Ciebie bujna i kolorowa. Fajnie wyglądają te obsadzone skrzynie. Oniemiałam na widok zabezpieczenia supertunii na czas wysyłki. To się nazywa profesjonalne pakowanie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasya 16:37, 17 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41885
Pięknie i soczyście
Szkoda że nie wybrałaś derenia
Ja bym je sadziła bez umiaru
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Judith 16:48, 17 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
Magleska napisał(a)
Judith

niestety nie potrafię doradzać ,ale pilnie czytam ,co postanowisz w kwestii tych rabatowych zmian
Mocno trzymam kciuki za trafne pomysły i decyzje -ja się tyle razy nazmieniałam na rabatach ,a nadal są takie co mi zgrzytają
więc wiesz ....niekończąca się opowieść

Dziękuję Maglesko za wsparcie duchowe
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 16:52, 17 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie tylko dopadła różyczka, ale szybko nabrałam rozumu. Po latach widzę jednak sporo plusów poczynionych wówczas zakupów. Róże długo dają efektowne kolorystycznie plamy i dobrze się komponują prawie ze wszystkimi roślinami.
Wiosna u Ciebie bujna i kolorowa. Fajnie wyglądają te obsadzone skrzynie. Oniemiałam na widok zabezpieczenia supertunii na czas wysyłki. To się nazywa profesjonalne pakowanie.

Hehe, Twoja różyczka nie weszła w stan zaawansowany, bo liczba róż w Twoim ogrodzie jest właściwa .
Dziękuje za dobre słowo .
Jeśli chodzi o opakowanie supertunii - no czad, co tu dużo gadać
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 16:53, 17 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
Kasya napisał(a)
Pięknie i soczyście
Szkoda że nie wybrałaś derenia
Ja bym je sadziła bez umiaru

Nie bój żaby, miejsca ci u mnie dostatek . I na kwiecistego będzie miejsce . Albo jakiegoś innego fajnego. Mam kilka aktualnie, ale takie tam zwyklaki .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 16:54, 17 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9916
edi75 napisał(a)
Judith trzymam kciuki za zamiany na rabatach
Ty masz głowę pełną pomysłów..

Dziękuje Edi . Wasze wsparcie - bezcenne
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 18:00, 17 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Dzięki za info

Ależ masz soczyste roślinki po deszczu . Klony globosum pięknieją
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies