Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Evchen 10:40, 06 lis 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Aga, jak ja lubię Twój ogród.. .. i taras mamy chyba podobne płyty (tarasowe)
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Milka 11:25, 06 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzena2007 napisał(a)

hmm, muszę ty częściej zaglądać...
pozdrawiam, również w imieniu Małej Ogrodniczki


A gdzie Aga???
Najbardziej podoba mi się podpis "osobisty ogrodnik Wieloszki" Marcin???


mnie też ale Agusi nie goń sprzed laptopa, czasami musi z nami poplotkować ogrodowol!
Aga, w pełni rozumiem ten brak czasu, ale chociaż zima za pasem, to ogród odpadnie; jednak zmiany zrobiłaś i tę lawendę sprzed tarasu zabrałaś!
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 12:02, 06 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No widzisz Irenko, jak to z tymi M.-ami jest Mój zazdrosny jest o to plotkowanie i tyle
Lawendę zabrałam, bo choć pachniała ładnie, to razem z hostami jakiś bałagan mi tam robiła, teraz porządniej jest, tylko tak pusto. Muszę wiosną podosadzać wokół tych stożków.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Syla 12:10, 06 lis 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do liści Aguś nie przywiązuj zbytniej wagi ..... ja u siebie już się do nich przyzwyczaiłam .... i wiem , że moje starania na nic , skoro posprzątam a za chwilę mam to samo ..... Czekam czasem na wiaterek co pozamiata i poprzenosi w kilka miejsc , wówczas pozbieram ale niestety co do jednego listeczka nie da rady .... Cały czas usilnie sobie tłumaczę , że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ale to do mnie .... Ty się pewnie nie poddasz buziol wielki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Wieloszka 12:18, 06 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Syla, jak mnie te liście wkurzają, to sobie wciąż powtarzam - "O, jak malowniczo jest!" ale nie zawsze pomaga, zwłaszcza w weekend, jak w ogóle widzę mój ogród Wiaterek niestety ma to do siebie, że nie zawsze zamiata w tę stronę, co trzeba, taki krnąbrny jest U mnie ten jeden dąb, a u Ciebie aleja lip, więc wiem, że nie masz lekko... Dobrze, że sobie jakoś radzisz, dzielna kobieto
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 20:53, 06 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś fajnie, źe zajrzałaś wspólnie z Osobistym Ogrodnikiem . Pozdrawiam Was oboje
Stożki świetne przy tarasie, pieknie współgrają z kulami powyżej. A gdzie te stoźki kupowałaś???
Czy te kosodzewiny szczepione rosly przy tarasie po lewej wcześniej???
Ja swojej lawendy też nie zdzierżyłam, takiej poczochranej i ogoliłam ją...

A liście na trawie, cóż widok piekny dla romantyczek a dla Ciebie zmora
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabisia 21:22, 06 lis 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Jejku, jak pięknie u Ciebie Agniesiu! I znowu tak zawoalowane mgłą Moja morwa już dawno straciła liście. Szybko napisz gdzie zdobyłaś te piękne cisy na stożki!!!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Wieloszka 10:27, 07 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Aguś fajnie, źe zajrzałaś wspólnie z Osobistym Ogrodnikiem . Pozdrawiam Was oboje
Stożki świetne przy tarasie, pieknie współgrają z kulami powyżej. A gdzie te stoźki kupowałaś???
Czy te kosodzewiny szczepione rosly przy tarasie po lewej wcześniej???
Ja swojej lawendy też nie zdzierżyłam, takiej poczochranej i ogoliłam ją...

A liście na trawie, cóż widok piekny dla romantyczek a dla Ciebie zmora

Marzenko, to stożki, które M. niespodziewanie dla samego siebie kupił w "Botaniku" przy okazji kupowania brzóz. Środkiem nie są bardzo gęste, dlatego wiosną będą mocno przycięte. Miałam problem gdzie je posadzić - nie z braku miejsca bynajmniej Chodziło o to, żeby je ładnie wyeksponować. Za parę lat będzie im ciasno tam przy tarasie, zastanawiałam się, czy nie posadzić jednego tylko. Jak myślisz, dobrze zrobiłam, że są dwa tak blisko siebie?
Czytałam o Twoim goleniu lawendy Wiem jak wkurza taka poczochrana - tak jak mnie stożki cisowe i parę innych roślinek Ale z lawendą nie ryzykowałam, obcięłam tylko hakuro, bo to rośnie u mnie jak chwast
Kosodrzewiny na pniu rosną tam od "zawsze", ale teraz przy stożkach jakoś mniej mi pasują...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:43, 07 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gabi napisał(a)
Jejku, jak pięknie u Ciebie Agniesiu! I znowu tak zawoalowane mgłą Moja morwa już dawno straciła liście. Szybko napisz gdzie zdobyłaś te piękne cisy na stożki!!!

Gabi, stożki kupione były w "Botaniku" na Zakrzowie, niedrogo bo nie są idealne, ale już z miesiąc temu (razem z brzozami). Moje obie morwy też już bez liści, z tym że jednej z nich poprawiło to urodę, bo wygląda bez liści jak małe bonsai. Przez resztę roku mnie wkurza Przez zimę muszę wymyślić, gdzie ją eksmitować, bo na środku trawnika na pewno nie zostanie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 11:50, 07 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Kosodrzewiny na pniu rosną tam od "zawsze", ale teraz przy stożkach jakoś mniej mi pasują...



czyli już przez zimę będziesz mysleć i pewnie zechcesz zmienić
pozdrawiam przy okazji zazdrośnika
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies