Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

noemi 22:35, 18 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Oj tak, było wspaniale Aga i Marcin ugościli nas po królewsku bardzo Wam dziękuję ... jedzonko było wyśmienite , mniam , mniam .... M. dziękuje za ciacha ... fotek nie mamy, ale rundkę po ogrodzie zrobiliśmy ... żeby nie było , że tylko siedziałyśmy i jadłyśmy
buziaki przesyłam
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 09:23, 19 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dziewczynki kochane, to ja Wam dziekuję za spotkanko, cudowne towarzystwo, pogaduchy no i wspaniałe prezenty!!! Oczywiście tak się zagadałyśmy, że o fotce przypomniała sobie Monika - jak już wszystkie dziewczyny odjechały Szkoda, że ten czas tak szybko zleciał...
Buziam po Betysiowemu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 09:37, 19 lis 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zazdraszczam spotkania! Pozdrawiam wszystkie uczestniczki,ale przede wszystkim Organizatorkę
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 09:38, 19 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dziękuję Ci kochana, bo dzięki Tobie mam choineczki z blomusa Dostałam aż dwa komplety
Następnym razem też musisz się do nas wybrać! Skoro Monika spod Poznania dała radę przyjechać, to Ty masz chyba bliżej
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 09:47, 19 lis 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Agus, ja również dziękuję za przemiłe spotkanie. Zawsze żal odjeżdżać. Pozdrawiam wszystkie ogrodniczki - uczestniczki oraz rodzynka Wielocha
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Domi 09:58, 19 lis 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Wieloszka napisał(a)
Dziękuję Ci kochana, bo dzięki Tobie mam choineczki z blomusa Dostałam aż dwa komplety
Następnym razem też musisz się do nas wybrać! Skoro Monika spod Poznania dała radę przyjechać, to Ty masz chyba bliżej


Cieszę się, że udało się Wam pokupować te ozdoby i spotkać z Moniką. Myślę, że przy drugim dziecku będę znaczniej bardziej wyluzowana A trzeciemu będę pozwalać jeść piasek w piaskownicy A ja sobie już tak w chwilach słabości planuję: jak tylko zamknę stację paliw....jak zerwę się ze smyczy....
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Wieloszka 10:25, 19 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)
Agus, ja również dziękuję za przemiłe spotkanie. Zawsze żal odjeżdżać. Pozdrawiam wszystkie ogrodniczki - uczestniczki oraz rodzynka Wielocha

Noooooo.... A mi zawsze żal Was żegnać Za rzadko się spotykamy, ale tak ciężko wyrwać trochę czasu dla siebie w tym codziennym kieracie...Ślicznie Ci w tym nowym kolorze włosów A torcik - mmmmmm... pycha... był, ale szybko się zmył
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:31, 19 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)


Cieszę się, że udało się Wam pokupować te ozdoby i spotkać z Moniką. Myślę, że przy drugim dziecku będę znaczniej bardziej wyluzowana A trzeciemu będę pozwalać jeść piasek w piaskownicy A ja sobie już tak w chwilach słabości planuję: jak tylko zamknę stację paliw....jak zerwę się ze smyczy....

Hahaha Dobre - z tą stacją paliw Ale dlaczego takie plany dopiero w chwilach słabości? Wiosną córcia będzie większa, Twoje paliwo rzadziej potrzebne, a może nawet da się Ją przekonać, że lubi podróżować z mamą - taki babski wypad i przyjedziecie we dwie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
aga_pe 10:36, 19 lis 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)

Agus, ja również dziękuję za przemiłe spotkanie. Zawsze żal odjeżdżać. Pozdrawiam wszystkie ogrodniczki - uczestniczki oraz rodzynka Wielocha

Noooooo.... A mi zawsze żal Was żegnać Za rzadko się spotykamy, ale tak ciężko wyrwać trochę czasu dla siebie w tym codziennym kieracie...Ślicznie Ci w tym nowym kolorze włosów A torcik - mmmmmm... pycha... był, ale szybko się zmył


dzięki
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
lawenda001 11:45, 19 lis 2012

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
dziękuję za miłe przyjęcie Lawenda na pewno zagości w moim ogórdku, marzy mi się , ale jeszcze nie na tym etapie. Właśnie mam taki chytry plan, oglądać, podpatrywać, czytać. Wiem co mi się podoba, ale jeszcze nie wiem co i gdzie posadzić
Tak piszecie o tych liściach...... a u mnie zagajnik brzózkowy, kilka dębów (na razie malutkich), to tak akurat na stare lata będę grabić i narzekać . Ale uwielbiam czerwone dęby!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies