Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 22:13, 17 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
lawenda001 napisał(a)
witam, dziś pierwszy raz trafiłam na to forum i na stronke, i od razu mi się spodobało
Pewnie to dziwne, że to forum ogrodowe, a jestem na nim przed zimą Ale szykuję sie do pracy w ogrodzie na wiosne
Wieloszka masz śliczny odród, jaka przestrzeń, harmonia i spokój, z wątku zdążyłam przeczytać 3 pierwsze strony i od razu musiałam zajrzeć na koniec, ale mam zamiar nadrobić
pozdrawiam forumowiczów

Witaj lawenda! Niezły nick jak na forum ogrodowe - od razu kojarzy się z pięknem, fioletem i cudownym aromatem Ależ to doskonale, że zaczynasz przygodę z ogrodowiskiem zimą! Będziesz miała mnóóóóstwo czasu zimą na poczytanie wątków (a wierz mi - jest co czytać/oglądać ) i zaplanowanie zmian u siebie . Poczytaj koniecznie ogrodowiskową biblię, czyli "Ogród nie tylko bukszpanowy"! Potem zajrzyj do "Ogrodu Dominiki" i Marzenki z "Kiedyś będzie tu pięknie" Jeśli u mnie Ci się podoba, to tam Ci szczęka opadnie W ogóle mnóstwo tu pieknych ogrodów, każdy niepowtarzalny, a doświadczenie ogrodniczek/ogrodników - bezcenne
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:15, 17 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Bogdzia napisał(a)
Poczytałam o Twoich przesadzaniach i planach na przyszłośc i pewne zimą przyjdą jeszcze nowe pomysły do głowy. Zauważyłam również że ktos Ci wlazł do wątku i wtrąca swoje trzy grosze. A zdjęcie poniżej jest przepiekne. Pozdrawiam serdecznie.

Bogdziu i ja pozdrawiam serdecznie w tym moim zaganianiu! Ostatnio czytałam Twój przepis na tiramisu i takiego smaka sobie narobiłam, że musiałam zrobić Jutro koleżanki ogrodowiskowe spróbują, czy dobry wyszedł
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:22, 17 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Domi napisał(a)

Syla, jak mnie te liście wkurzają, to sobie wciąż powtarzam - "O, jak malowniczo jest!" ale nie zawsze pomaga, zwłaszcza w weekend, jak w ogóle widzę mój ogród Wiaterek niestety ma to do siebie, że nie zawsze zamiata w tę stronę, co trzeba, taki krnąbrny jest U mnie ten jeden dąb, a u Ciebie aleja lip, więc wiem, że nie masz lekko... Dobrze, że sobie jakoś radzisz, dzielna kobieto

Pragnę dołączyć do grupy wsparcia z moimi brzozami Nad moim losem też się użalicie? Plisss....

Oj biedna Ty, biedna... Nasz dąb w tym roku zrzucił wszystkie liście na nasz ogród Wiatr jak na złość od południa - dziś M. caaaaały dzień walczył z morzem liści
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:26, 17 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Juzia_G napisał(a)


Syla, jak mnie te liście wkurzają, to sobie wciąż powtarzam - "O, jak malowniczo jest!" ale nie zawsze pomaga, zwłaszcza w weekend, jak w ogóle widzę mój ogród Wiaterek niestety ma to do siebie, że nie zawsze zamiata w tę stronę, co trzeba, taki krnąbrny jest U mnie ten jeden dąb, a u Ciebie aleja lip, więc wiem, że nie masz lekko... Dobrze, że sobie jakoś radzisz, dzielna kobieto

Pragnę dołączyć do grupy wsparcia z moimi brzozami Nad moim losem też się użalicie? Plisss....


Nie straszcie...bo nie kupię

Juzia, za namową Marzenki kupiłam brzozy Doorenbos (Domi ma chyba zwykłe). Zgubiły liście normalnie, jesiennie, na korę - więc mi to w ogóle nie przeszkadza Z doświadczeń innych ogrodowiczanek wynika, że te brzozy nie gubią małych wkurzających listeczków przez cały sezon Zobaczymy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 22:28, 17 lis 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
irena_milek napisał(a)

Aga Twój ogród o każdej porze roku jest piękny!!!


Sama prawda, tylko prawda i jeszcze raz prawda

Oj nie słodźcie, nie słodźcie I bez tego dostaniecie jutro tiramisu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Madzenka 22:52, 17 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)

Poczytałam o Twoich przesadzaniach i planach na przyszłośc i pewne zimą przyjdą jeszcze nowe pomysły do głowy. Zauważyłam również że ktos Ci wlazł do wątku i wtrąca swoje trzy grosze. A zdjęcie poniżej jest przepiekne. Pozdrawiam serdecznie.

Bogdziu i ja pozdrawiam serdecznie w tym moim zaganianiu! Ostatnio czytałam Twój przepis na tiramisu i takiego smaka sobie narobiłam, że musiałam zrobić Jutro koleżanki ogrodowiskowe spróbują, czy dobry wyszedł


Mniam mniam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 08:21, 18 lis 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Wieloszka napisał(a)



Syla, jak mnie te liście wkurzają, to sobie wciąż powtarzam - "O, jak malowniczo jest!" ale nie zawsze pomaga, zwłaszcza w weekend, jak w ogóle widzę mój ogród Wiaterek niestety ma to do siebie, że nie zawsze zamiata w tę stronę, co trzeba, taki krnąbrny jest U mnie ten jeden dąb, a u Ciebie aleja lip, więc wiem, że nie masz lekko... Dobrze, że sobie jakoś radzisz, dzielna kobieto

Pragnę dołączyć do grupy wsparcia z moimi brzozami Nad moim losem też się użalicie? Plisss....


Nie straszcie...bo nie kupię

Juzia, za namową Marzenki kupiłam brzozy Doorenbos (Domi ma chyba zwykłe). Zgubiły liście normalnie, jesiennie, na korę - więc mi to w ogóle nie przeszkadza Z doświadczeń innych ogrodowiczanek wynika, że te brzozy nie gubią małych wkurzających listeczków przez cały sezon Zobaczymy


Wszyscy tę brzozę polecają....chyba się skuszę
Najgorzej, że chcę je w rogu działki....dwóch sąsiadów będzie narzekać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 21:01, 18 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aga dziękuje za przemiłe spotkanie. Buziam i umieram z przejedzenia...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 21:21, 18 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aguś ja również bardzo dziękuję, było wspaniale, jesteś perfekcyjna...a zapiekana potrawę robię już jutro, nie bez powodu dobierałam dokładki
buziaki dla was obojga
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anna_studio 22:27, 18 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Pozdrawiam uczestniczki spotkania
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies