Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

atena35 14:08, 21 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Dziękuję,
Domi (Ogród Dominiki) - też odwiedzam
____________________
Ogród Tosi
Milka 14:08, 21 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A ja wklejam ci orlika, jest w rzeczywistości ciemniejszy, mam dla ciebie kilka
i do niego można jasne dołożyc, mam jeszcze pink, pełne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Enya73 14:12, 21 maj 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wieloszka napisał(a)
GabiK już Magnolia podpowiedziała gdzie można kupić w Waszych okolicach. Moje są szczepione na ok.50cm. A ja swoją drogą będę się rozglądać.

Anitko macham

Magnolio a ja wciąż cierpliwie czekam na Twój wątek i ogród


Agnieszka,co Ty tam piszesz u Marzenki, że kiedy będzie u Ciebie tak pięknie,jak już masz pięknie Macham i ja w drugą stronę Miłego dnia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
magnolia 14:17, 21 maj 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Aga- ucze się robić zdjęcia jak dojadę do domu kiedy jeszcze jasno. Idzie jak po grudzie niestety
____________________
Wieloszka 14:19, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Irenko zrobimy wymianę - ciasto za orliki

Anitko bo ja już tak mam - u innych wszystko mnie zachwyca, a u siebie - wszystko denerwuje Jest tyle niedociągnięć, tyle do zrobienia jeszcze... Muszę ustalić jakiś plan pięcioletni (co najmniej)

Magnolio ja i aparat to też niedobrana para Zmuszam się, żeby coś na wątek wrzucić
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
GabiK 14:35, 21 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Magnolio, niestety Zamojskie obejrzane już nie raz w tym sezonie i nie ma. I Pani twierdzi, że nigdy nie było, a nawet, że się ich nie szczepi bo przemarzają.
W Zamojskich jest dużo takich małych okragłych świerczków - taki jeden właśnie mnie denerwuje.

Ja też czekam na Twój ogród, i też nie pałam wielką chęcią do robienia zdjęć i też w tygodniu już ponuro jak wracam.

I przy okazji zapraszam Ciebie i Wieloszkę (Aga, jedzeisz z Marzenką do Danusi?) przy okazji święta róż do mnie. Chociaż na chwilę po wizycie u Danusi.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
magnolia 14:42, 21 maj 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
No tak, Zamojskie czasem bywają wkurzające.Będę niedługo u Grąbczewskich , i może u Widaja -popatrzę dla Ciebie.
dziękuję za zaproszenie- wpadnę chętnie
____________________
Wieloszka 11:55, 22 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK wstępne plany są takie, że będziemy całą Grupą na Święcie Róż u Danusi, więc dziękuję za zaproszenie - na pewno skorzystam
Widzę, że nie tylko ja mam problem z wzięciem aparatu do ręki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Sabinka 14:01, 22 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Wieloszka napisał(a)

Tosiu, bardzo się cieszę, że nie popełniasz moich błędów Obserwuję z zapartym tchem Twoje ogrodowe początki, tylko czasu na wpisy brakuje, ale się poprawię Zaczęłaś najlepiej jak mogłaś
Te kule na pniu, to szczepione świerki "nidiformis". Szybko przyrastają, są bezproblemowe, ciacham raz w roku sekatorem. Za radą Domi (Ogród Dominiki) pryskam na przędziorki, bo ponoć smaczne są te świerki dla nich A Domi jest z Twoich okolic, i ma takie same świerki, więc są gdzieś do kupienia.


Witam,

Zagladam po raz pierwszy i jak zawsze czytam od tylu ( niecierpliwosc !) i wpadlam na to piekne zdjecia jak z ksiazki! Prosze powiedz WIeloszko co to za bordowe kuleczki zdjecie na stronie 441?

Dziekuje i pozdrawiam
____________________
Ogród u Mayi
Sabinka 14:10, 22 maj 2013

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Wieloszka napisał(a)
Trzmieliny niezawodne - dają czadu





Czy te trzmieliny na pniu maja inwazyjne korzenie? W jakiej odleglosci sa sadzone od domku? Czy wymagaja duzy naslonecznionych miejsc czy raczej cienia?

dziekuje za odpowiedzi
____________________
Ogród u Mayi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies