Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 17:05, 15 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Alija napisał(a)

Dorotko, piękne zdjęcia oszronionego ogrodu. Oglądając je pomyślałam sobie dokładnie to, co napisała Sylwia, że przyroda dopasowała się do Twoich pierniczków.
Ozdoby w domu, jak zawsze zachwycające. Pozdrawiam.
Dziękuję za to fajne porównanie.
Niestety teraz nie ma śniegu, a krety robią u mnie kopce po kolana. Co kilka dni podpinam węża i wodą zamulam ziemię z kopców. Mam już tak nierówny trawnik, że zastanawiam się czy między altaną, a budynkiem gospodarczym nie będę musiała założyć nowego trawnika. Tam najczęściej wypoczywam, a nie daje się tam postawić stolika, czy krzeseł, nie mówię już o leżance.




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
malgorzataka... 18:53, 15 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Mnie niezmiennie fascynują ogrodowe gadżety- to metalowe coś można wykorzystać na różny sposób-ja myślę że i świece tam dobrze by wyglądały.
Pokażę swojemu kowalowi może mi zrobi.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
ElzbietaFranka 20:48, 15 sty 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Dorotka piękna zima. Ja takich obserwacji nie prowadzę. Byłam dzisiaj chyba to nornice. Słoiczki z trutka puste. Dzisiaj uzupełniłam znowu.

Pod choinkę dostałam biżuterię ogrodowa jestem bardzo zadowolona.

Jeszcze sobie zamówię może pawia jest obniżka.

Pozdrawiam Dorotko
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota321 15:32, 16 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
malgorzatakarpacz napisał(a)
Mnie niezmiennie fascynują ogrodowe gadżety- to metalowe coś można wykorzystać na różny sposób-ja myślę że i świece tam dobrze by wyglądały.
Pokażę swojemu kowalowi może mi zrobi.
Mam więcej metalowych gadżetów, wiosną będę wyciągać. Inspiracji też mam pełno ściągniętych na pintereście jest tego bardzo dużo. Nigdy nie wstawiałam tam świecy, ale pomysł podchwycę.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 15:36, 16 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
ElzbietaFranka napisał(a)
Dorotka piękna zima. Ja takich obserwacji nie prowadzę. Byłam dzisiaj chyba to nornice. Słoiczki z trutka puste. Dzisiaj uzupełniłam znowu.

Pod choinkę dostałam biżuterię ogrodowa jestem bardzo zadowolona.

Jeszcze sobie zamówię może pawia jest obniżka.

Pozdrawiam Dorotko
Byłam u Ciebie, ale nowych nabytków nie widziałam, a chętnie bym zobaczyła. Podrzuć link z tymi obniżkami.
U mnie trutka podczas deszczów zamokła i leży w słoiczkach.
Pozdrawiam Elu.




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
SlonecznyOgrod 16:30, 16 sty 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Krety są bardzo aktywne w taką pogodę, kopią jak szalone, coś tam może dobrego dla siebie odnalazły
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
malgorzataka... 16:37, 17 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Doroto- te dzwonki to mosiądz?--cudne są- nie schowałaś na zimę?--ja prawie wszystko chowam-mróz i zimowe odwilże niszczą bardzo.Jak widzę takie rzeczy to małpiego rozumu dostaję--też chcę mieć.Widzę że pnie drzewne też lubisz --poszukam swoich to wstawię u siebie,mam sporo,część już się sypie.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Dorota321 17:17, 24 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
SlonecznyOgrod napisał(a)
Krety są bardzo aktywne w taką pogodę, kopią jak szalone, coś tam może dobrego dla siebie odnalazły
Z pewnością znajdują robactwo, bo są aktywne i robią kopce bardzo systematycznie. Nawet oprysk jesienny na robaka nie skutkuje.
Zima rozgościła się na dłużej.



____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 17:33, 24 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
malgorzatakarpacz napisał(a)
Doroto- te dzwonki to mosiądz?--cudne są- nie schowałaś na zimę?--ja prawie wszystko chowam-mróz i zimowe odwilże niszczą bardzo.Jak widzę takie rzeczy to małpiego rozumu dostaję--też chcę mieć.Widzę że pnie drzewne też lubisz --poszukam swoich to wstawię u siebie,mam sporo,część już się sypie.
Dzwonki są gliniane, ale z biegiem czasu ładnie się spatynowały. Zapomniałam ich schować, ale teraz już są w altanie. Chyba większość z nas tak ma, że lubi jakieś dodatki , czy akcenty do ogrodu. Pniaczków mam kilka, ten który pokazałam idealnie pasuje jako podstawa do ciurkadełka.
Mamy styczeń więc pokażę trochę prywaty, jako że jestem babcią to przygotowałam się na przyjazd wnuków. były laurki własnoręcznie zrobione, drobne upominki i świetna zabawa. Mam ściągniętych kilka wzorów do malowania twarzy i wnuki bardzo lubią wybierać i malować sobie buźki. Babci radosna twórczość.







____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Alija 18:54, 24 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Piękna zima w ogrodzie, podobnie, jak dziewczynom bardzo podobają mi się Twoje ogrodowe gadżety, zarówno te kupowane, jak i te robione przez Ciebie, Twoja pomysłowość nie zna granic, podziwiam.
Ale masz ładne wnuczęta, malunki też super, a ciasteczka Twojej roboty (???) wyglądają pięknie i bardzo profesjonalnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies