Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Dorota321 22:08, 15 maj 2024

basia3012 napisał(a)
Dorotko, jak zawsze podziwiam dekoracje, przełykam ślinkę za słodkościami i podziwiam ogród.
Słodkości robię często, a kawa najlepiej smakuje w ogrodzie.

Dorota321 22:20, 15 maj 2024

Ewa777 napisał(a)
U Ciebie zawsze można nacieszyć oko dekoracjami Widzę, że niezapominajki masz nie tylko na rabatach, ale też w donicach. W którym momencie przesadzasz je do donic? Wyglądają uroczo. Może za rok skorzystałabym z Twojego pomysłu.

Niezapominajki przesadzam do donic jak zaczynają kwitnąć i mają zwarty pokrój. Sieją mi się wszędzie, więc wiosną nie kupuję bratków, tylko korzystam z tego co mam.
Dekoracje zawsze lubię robić, nawet jak wygląda ładnie tylko jeden dzień.
Dziękuję za odwiedziny.

ElzbietaFranka 21:52, 13 cze 2024

U Alicji przeczytałam co robisz z różami pnącymi. Czyli wszystkie pędy na których były kwiaty na tych głównych w tymbroku przycinasz na wysokość 80 cm czy niżej. A dajesz rosnąć młodym pędom które rosną np od korzenia. Czy na tych nowych pędach np tegorocznych róża zakwitnie w przyszłym roku?

To dobry pomysł bo mam takie pędy które mają po kilka lat które są zdrewniałe dobrze by było je odmłodzić.

ElzbietaFranka 21:55, 13 cze 2024

Piękne fotki z maja, ale już mamy czerwiec gdzie foty?