Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 00:01, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Judith, Lucy, TARcia - nie było wtedy spotifaja, jutuba czy innych mediów Słuchało się wszystkiego po trochu - no właśnie głównie tego rekomendowanego w Trójce czy RH Fajne to były czasy Zdobycie kasety graniczyło z cudem. Pojawiły się takie punkty, w których z płyt CD przegrywali na kasety, pamiętacie? Musiało to być dobrze przed Ustawą o prawach autorskich

P.S. Pierwszą kasetą, którą kupiłam w życiu za własne pieniądze był "Franek-Kimono" - nabyta w Domu Książki w Sopocie na Monciaku Miałam wtedy 12? 13? 14 lat??? Sama nie wiem I czemu taki wybór też nie wiem - może nic innego nie było
Drugą były Róże Europy właśnie W wieku byłam podobnym
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:14, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Mirka - u nas pokropiło, ale fotki mam
Wrzucam te, na których strat przymrozkowych nie widać, prawie







____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:15, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Niezapominajki mam wszędzie gdzie się da





____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:18, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Ostatnie narcyzy i ostatnie tulipany. Dziwnie trochę. W poprzednich latach cieszyły właśnie w maju...


Shirasawy aureum - żyje I powojnik n/n - zamierza kwitnąć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:23, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
Różności:

Kiku Nie przemarzła


Zaczynają kwitnąć kolejne wielosiły, tu gold feathers:


Ciemierniki jeszcze dają radę


I na pocieszenie po przemarzniętej Gience zakwitła mi druga z moich magnolii, Susan??? Marketowa bidulka za małe pieniądze, posadzona na niezbyt słonecznym miejscu, ma wolę życia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:28, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
I było nie było - jest czas floksów Rosną na skarpie, której nie lubię.
Ale widzę, że ładnie ją zadarniają więc moją skarpę czeka floksowy dywan w przyszłości
Teraz tak gwiazdorzą:





____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 06:03, 06 maj 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Cóż mogę napisać, ogród cudny, tylko uprasza się o częstsze dokumentacje
____________________
Helen - Hortensjowo
PrawieBory 06:38, 06 maj 2024


Dołączył: 08 sty 2018
Posty: 126
Daga, uprzejmie donoszę, że po kilku ciepłych dniach rośliny poszkodowane przymrozkiem puszczają nowe liście. Wczorajszy deszcz zapewne jeszcze im pomoże. Jest dobrze
____________________
Pozdrawiam. Kasia
UrsaMaior 07:20, 06 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
No. Wiedziałam. Napsioczy, namarudzi, włosów z głowy narwie, a tu ogród jak ta lala.
Co z tą skarpą? Dlaczego nie lubisz?
____________________
ogród pod lasem
Anda 08:31, 06 maj 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Magara napisał(a)
Judith, Lucy, TARcia - nie było wtedy spotifaja, jutuba czy innych mediów Słuchało się wszystkiego po trochu - no właśnie głównie tego rekomendowanego w Trójce czy RH Fajne to były czasy Zdobycie kasety graniczyło z cudem. Pojawiły się takie punkty, w których z płyt CD przegrywali na kasety, pamiętacie? Musiało to być dobrze przed Ustawą o prawach autorskich

P.S. Pierwszą kasetą, którą kupiłam w życiu za własne pieniądze był "Franek-Kimono" - nabyta w Domu Książki w Sopocie na Monciaku Miałam wtedy 12? 13? 14 lat??? Sama nie wiem I czemu taki wybór też nie wiem - może nic innego nie było
Drugą były Róże Europy właśnie W wieku byłam podobnym


Hah, no to były czasy
Pamiętam, jak wyszła nowa płyta Depeche Mode to w nocy siedziałam i ją nagrywałam. Marek Niedźwiecki ją puścił w trójce oczywiście dla takich jak ja
Jak miałam 13 lat słuchałam jeszcze Pet Shop Boys Potem przeszłam na lepsze tory

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies