Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Martka 17:19, 05 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewo, przebiśniegi piękne, ciemierniki także. U Ciebie już wyraźne oznaki wiosny wysiewy oczywiście że widać, te pierwsze cieszą szczególnie. Bo już się dzieje

Ja też długo poszukiwałam nasion Daucus carota Dara, idą z Czech Werbena siedzi w lodówce. Czy maczki kaukaskie też radzisz stratyfikować?
Gosialuk 17:23, 05 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Prawdziwe oznaki przedwiośnia. Ja już wypatruje na rabatce przed blokiem wychodzących kiełków. I też czekam na ładniejszą pogodę żeby wejść z sekatorem i zrobić miejsce na wiosnę.
Zimowe wysiewy udane, roślinki jak zawsze interesujące.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Adela 17:45, 05 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Zdjęcia radują oczy i serducho
Czas abyśmy też już zajęły miejsca w blokach startowych. Kto nie zdążył naładować baterii, to spieszyć się, bo wiosna zaskoczy
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Rumianka 18:22, 05 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Przyszłam się przywitać, bo od dawna łażę po Twoich zakątkach ale nic dotychczas nie pisałam, brzydko co?
Masz pięknie skomponowane rabaty, tak gustownie i cudniście... Masz ogromną wiedzę fachową i w tym miejscu zapytam Cię, czy dokonałam dobrego wyboru co do wiosennych nasdzeń. Otóż planuję posadzić dęba błotnego "Green Pillar", miłorzęba kolumnowego "Menhir" oraz parocję perską "Bella"...Mam piaszczystą ziemię i wieje 364dni w roku (tylko 1 dzień wiatr ma wolne), jak to na Pomorzu...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Napia 18:43, 05 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Przebiśniegi cieszą oczy i są znakiem, że wiosna nadchodzi wielkimi krokami
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Anda 19:09, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wiolka5_7 napisał(a)
Ciemierniki masz cudne Ewuniu
No i reszta już się obudziła,fajnie
bałaganu nie widać


W zeszłym sezonie ciemierniki jednak trochę ucierpiały przez te ciągle deszcze. Zwłaszcza Mme Lemonniere kiepska w tym roku. Dziękuję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:10, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Martka napisał(a)
Ewo, przebiśniegi piękne, ciemierniki także. U Ciebie już wyraźne oznaki wiosny wysiewy oczywiście że widać, te pierwsze cieszą szczególnie. Bo już się dzieje

Ja też długo poszukiwałam nasion Daucus carota Dara, idą z Czech Werbena siedzi w lodówce. Czy maczki kaukaskie też radzisz stratyfikować?


O tak, już się dzieje. A maczki kaukaskie to jakie? Sorry, bez łaciny jestem troszkę ślepa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:11, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Gosialuk napisał(a)
Prawdziwe oznaki przedwiośnia. Ja już wypatruje na rabatce przed blokiem wychodzących kiełków. I też czekam na ładniejszą pogodę żeby wejść z sekatorem i zrobić miejsce na wiosnę.
Zimowe wysiewy udane, roślinki jak zawsze interesujące.


To u Ciebie na działce też tak mokro?
Przedwiośnie, o tak, jest
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:12, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Adela napisał(a)
Zdjęcia radują oczy i serducho
Czas abyśmy też już zajęły miejsca w blokach startowych. Kto nie zdążył naładować baterii, to spieszyć się, bo wiosna zaskoczy
Pozdrawiam


Moje baterie już naładowane całe szczęście. Mam nadzieję, że się zbyt szybko nie rozładują Pozdrawiam również
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 19:13, 05 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Dużo cieplej u ciebie, wszystko rusza. Przebiśniegi i ciemierniki - piękne!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies