Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 21:46, 18 sie 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
w_zaczarowanym_ogrodzie napisał(a)

Super, że się tak zorganizowałyście. Zazdroszczę, nie znam nikogo z Gdańska. Może kiedyś uda mi się dołączyć do Was. pozdrawiam serdecznie


Tutaj jest parę dziewczyn z Twoich okolic. Rozejrzyj się. Na pewno udałoby się coś zorganizować.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:49, 18 sie 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Basieksp napisał(a)
. Zdjęcia, jak zawsze zresztą, piękne są Tu np. takie najzwyklejsze kwiaty a jak pięknie je uchwyciłaś potrafisz tak ująć rośliny, że każda pięknie wygląda


Basiu, dziękuję serdecznie Myślę, że każdy kwiat jest piękny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:50, 18 sie 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
April napisał(a)


Wspaniałe ujęcie
Na pierwszym planie to chyba nie fenkuł, może jakaś marchew ozdobna?


April, fajnię źe Ci się spodobało To tylko koperek Bujnęło mu się trochę

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao 22:28, 18 sie 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Anda napisał(a)


Nicienie umierają jak nie mają już pożywienia. Na rośliny nie polują

My używamy Nematop. Pułapek nie używamy.

Skoro u Ciebie tyle ich to mogłabyś zapolować i na dorosłe osobniki i na ich dzieciaki.

No taki plan. Pułapki na dorosłe a nicienie na larwy. Nie mam wyjścia. Za dużo ich się narobiło. Szkoda że walka z nimi jest taka droga
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
sylwia_slomc... 11:59, 28 sie 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Świetnie Się zorganizowałyście Wprawdzie prócz Asi i Danusi nikogo na fotkach nie poznaję to jednak wszystkim macham bo wirtualnie na bank się znamy
Szkoda, że pogoda słabo Wam dopisała....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 12:00, 28 sie 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Nie wiem jak to się stało, że skasowało mi Twój wątek z obserwowanych Już poprawiłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewa777 07:18, 29 sie 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Fajne są takie wspólne wyjazdy i zwiedzanie ogrodów. Niestety nie dotarłam, a szkoda, bo chicałam Cię poznać osobiście.
Ogrody Danusi i Kasi znam, ale Powsina nie.

U Kasi robinia na wszystkich robi ogromne wrażenie Mi też się bardzo spodobała.

Zdjęcia z Twojego ogrodu jak zawsze urocze i magiczne. Bardzo lubię je oglądać. Można by z nich zrobić wystawę.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Napia 20:22, 30 sie 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Anda napisał(a)


Aga, ja również bardzo, bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać. Dzień był stanowczo za krótki. Może kiedyś uda się wyskoczyć gdzieś na dwa/trzy dni.
Zapraszam również do mnie, na parę dni oczywiście




Tak jak piszesz, dzień był zdecydowanie za krótki wróciłam z tego wyjazdu pełna radości i dobrej energii Myślę, że przed nami wyprawy do kolejnych ogrodów, i już się na nie cieszę Mam też nadzieję, że gdy będziesz w Polsce, spotkamy się u mnie Zapraszam serdecznie

A tymczasem nadrabiam zaległości i oglądam fotki Twojego ogrodu - pięknie wygląda późnym latem. Jest w nim wszystko, co lubię - śliczne róże, nieoczywiste kwiaty (baldachy kopru wyglądają tak, jakby miały tam być ), różnorodne barwy i faktury i to wszystko świetnie skomponowane Podziwiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Judith 20:36, 30 sie 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10080
Fajny wyjazd miałyście .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 13:17, 01 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Gosialuk napisał(a)
Ewa fajny taki wesoły autobus. Na pewno w drodze nudno nie było.
Do Danusi też się wybieram, planuję za tydzień oglądać te cuda. Żałuję, że nie mogłam w terminie zlotu pojechać. Może następnym razem się uda.
Fotki z twojego ogrodu urocze. Portrety różane obejrzałam z przyjemnością. Pozdrawiam serdecznie.


Gosiu, dotarłaś do ogrodu Danusi?
Szkoda, że nie byłaś w czasie naszego spotkania. Bardzo chętnie poznałabym i Ciebie
Dziękuję. Dzisiaj u mnie pada. Ogród wygląda bardzo soczyście, zwłaszcza trawnik
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies