Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 13:20, 01 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetnie Się zorganizowałyście Wprawdzie prócz Asi i Danusi nikogo na fotkach nie poznaję to jednak wszystkim macham bo wirtualnie na bank się znamy
Szkoda, że pogoda słabo Wam dopisała....


Sylwio, witaj ponownie Cieszę się, że zaglądasz. Mnie tu dość mało ostatnio. Stara gwardia się wykrusza
Chyba wszystkich z wesołego autobusu znasz wirtualnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:21, 01 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Ewa777 napisał(a)
Fajne są takie wspólne wyjazdy i zwiedzanie ogrodów. Niestety nie dotarłam, a szkoda, bo chicałam Cię poznać osobiście.
Ogrody Danusi i Kasi znam, ale Powsina nie.

U Kasi robinia na wszystkich robi ogromne wrażenie Mi też się bardzo spodobała.

Zdjęcia z Twojego ogrodu jak zawsze urocze i magiczne. Bardzo lubię je oglądać. Można by z nich zrobić wystawę.


Tak, spotkania ogrodnicze zawsze są fajne. Również żałuję, że nie dojechałaś. Może jeszcze kiedyś uda nam się poznać
Dziękuję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:26, 01 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Napia napisał(a)




Tak jak piszesz, dzień był zdecydowanie za krótki wróciłam z tego wyjazdu pełna radości i dobrej energii Myślę, że przed nami wyprawy do kolejnych ogrodów, i już się na nie cieszę Mam też nadzieję, że gdy będziesz w Polsce, spotkamy się u mnie Zapraszam serdecznie

A tymczasem nadrabiam zaległości i oglądam fotki Twojego ogrodu - pięknie wygląda późnym latem. Jest w nim wszystko, co lubię - śliczne róże, nieoczywiste kwiaty (baldachy kopru wyglądają tak, jakby miały tam być ), różnorodne barwy i faktury i to wszystko świetnie skomponowane Podziwiam


Aga, tez mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze i że zobaczę Twój ogród Dziękuję za zaproszenie

Aktualnie też lubię mój ogród Zastanawiam jeszcze nad małymi tetrisami, większymi zmianami. Ale to dopiero za sezon, może dwa Teraz chce oddać koleżance ostatniego liliowca. Jednak za bardzo denerwują mnie ich liście. Zamiast niego chce posadzić Caryopteris - barbulę. Zastanawiam się tylko, którą odmianę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:26, 01 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Judith napisał(a)
Fajny wyjazd miałyście .


Nawet bardzo fajny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 20:58, 01 wrz 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5305
Ewa dotarłam. Żałuję tylko, że po czasie, ale może jeszcze będzie okazja się spotkać.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Napia 21:32, 01 wrz 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Hmmm, nie bardzo wiem, o co chodzi z tymi tetrisami kiedyś była taka gra, ale jestem pewna, że nie o nią chodzi

Mnie liliowce nie przeszkadzają, ale barbula ślicznie wygląda
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
basia3012 23:06, 04 wrz 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9554
Ewa, róże piękności. Wiadomo królowe.
Ale że czosnki teraz kwitną? A może to zdjęcie było z wcześniejszego kwitnienia? Ale nie ważny termin, piękne są.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anda 11:05, 10 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Gosialuk napisał(a)
Ewa dotarłam. Żałuję tylko, że po czasie, ale może jeszcze będzie okazja się spotkać.


Mam nadzieję, że tak
Jak Ci sie podobało? Idę zaraz zobaczyć, czy pokazałaś jakieś fotki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:09, 10 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Napia napisał(a)
Hmmm, nie bardzo wiem, o co chodzi z tymi tetrisami kiedyś była taka gra, ale jestem pewna, że nie o nią chodzi

Mnie liliowce nie przeszkadzają, ale barbula ślicznie wygląda


Tetrisy ogrodowe to jak w grze tylko przesuwasz roślinki na rabacie, aby w końcu wg gustu do siebie pasowały. W ogrodzie może być grą nieskończoną

Barbule zakupiłam dwie mniejsze odmiany - nie mogłam się zdecydować. Teraz stoją w doniczkach i czekają na chłodniejszą pogodę: Beyond Midnight i Grand Bleu. Gdybym miała więcej miejsca zakupiłabym jeszcze Dark Night, Blue Baloon i Blauer Spatz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:11, 10 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
basia3012 napisał(a)
Ewa, róże piękności. Wiadomo królowe.
Ale że czosnki teraz kwitną? A może to zdjęcie było z wcześniejszego kwitnienia? Ale nie ważny termin, piękne są.


Królowe dziękują

Czosnki to Allium Millenium. One kwitną tak późno właśnie. Jeszcze odmiana Summer Drummer tak późno kwitnie. Fajnie mieć czosnki jeszcze w lipcu i w sierpniu, a nie tylko w maju i czerwcu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies