Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Judith 20:59, 05 kwi 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9977
Dobitny przykład z tym rosołem . Pozwoli zapamiętać .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:48, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82039
Bardzo dobre tłumaczenie, chyba każdy nawet laik ogrodowy pojmie o co chodzi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Makao 22:29, 05 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4198
Anda napisał(a)


To zależy od tego co ci się bardziej podoba

Przejrzałam net i u nas z krwawnikiem nie dostanę. Tylko z koniczyną. Mam teraz takie miejsca gdzie trawnik nie będzie podlewany. Pomyślałam że wysieję może z mikrokoniczyną dla sprawdzenia.
Wiesz jak on się sprawdza i jak wygląda? Czy z czasem zostaje sama mikrokoniczyna a trawa ginie?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wafel 23:06, 05 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 910
Dziękuję za wytłumaczenie, teraz rosół postrzegam w innym wymiarze
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magara 23:18, 05 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Ewa, super wywód o rosole Myślę, że wielu osobom zostanie w pamięci, w mojej na pewno

Filmiki, które zapodałaś - obejrzałam już jakiś czas temu. Język niemiecki nie jest mi obcy, ale też nie jest mi bliski więc zrozumiałam piąte przez dziesiąte.

Bardzo mnie jednak zaciekawiło coś innego - czy faktycznie przeciętny niemiecki emeryt ma szczęśliwsze życie od emeryta polskiego??? Jeżeli tak, to z czego to wynika? Z zawiłości systemu emerytalnego czy z mentalności??? Z góry przepraszam za zachęcanie do tematu nieogrodowego
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nyna76 23:30, 05 kwi 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Mnie od lat ciekawi ten temat. Czy to jest jakaś tajemna wiedza o tym systemie emerytalnym ?
Dlaczego nie można tego skopiować u nas ?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 18:58, 06 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Judith napisał(a)
Dobitny przykład z tym rosołem . Pozwoli zapamiętać .



____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:58, 06 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bardzo dobre tłumaczenie, chyba każdy nawet laik ogrodowy pojmie o co chodzi.


Dzięki Sylwio
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:01, 06 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Makao napisał(a)

Przejrzałam net i u nas z krwawnikiem nie dostanę. Tylko z koniczyną. Mam teraz takie miejsca gdzie trawnik nie będzie podlewany. Pomyślałam że wysieję może z mikrokoniczyną dla sprawdzenia.
Wiesz jak on się sprawdza i jak wygląda? Czy z czasem zostaje sama mikrokoniczyna a trawa ginie?


Trawa nie ginie, ale koniczynę lepiej widać niż trawę. Ja wysiałam trawę z mikrokoniczyną i dosiałam krwawnik. Na razie mikrokoniczyna rozrasta się lepiej, ale trawnik mam zrujnowany po pracach budowlanych w zimie. Mam nadzieję, że to mikrokoniczyna… W tym tygodniu jeszcze raz dosieję krwawnik.


____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:01, 06 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33538
Wafel napisał(a)
Dziękuję za wytłumaczenie, teraz rosół postrzegam w innym wymiarze



____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies