Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

LIDKA 10:54, 04 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7089
Zdjęcia jak obrazy. Zachwycające
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Gosialuk 12:47, 04 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Anda napisał(a)
Miesiac aktualny, czyli 1 czerwca.


Ewa wszystko piękne, naparstnicami się zachwycam w takiej masie. Bardzo lekkie w odbiorze te twoje rabatki, a mnóstwo pięknych roślinek w sobie mieszczą. Też jestem ciekawa co to za roślinka na cytowanym wcześniej zdjęciu. I te czosnki - takie inne - bardzo mi się podobają.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
AlinaP 13:27, 04 cze 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Twoje zdjęcia to jak powrót do dzieciństwa. Lnice, driakiew, naparstnice, wszystkie baldaszkowate. Chyba zawsze myślałam ogrodniczo. Wyobrażasz sobie, że po kilku latach "na swoim" miałam taki cel i marzenie- sprowadzić kuklika zwisłego z rodzinnych łąk. Nie zajmuje on poczesnego miejsca w ogrodzie, ale jest.
Żeleżniak w odmianie różowej - pięknie pokazany. Mój posadzony byle gdzie na szczęście się wiosną ukazał i został przeniesiony na bylinową.
Pozdrawiam
____________________
Ala
Helen 08:38, 05 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8300
Jestem zachwycona ogromną ilością kwiecia i jednocześnie lekkością odbioru Twoich rabat.
____________________
Helen - Hortensjowo
Alija 08:44, 05 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Anda napisał(a)




Jak u Ciebie pięknie, jaka różnorodność roślin. Piękne delikatne, lekkie kompozycje i piękne zdjęcia.
Jesteś czarodziejką.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mgduska 09:00, 06 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ładnie Ale to, co u Ciebie już kwitnie, u mnie dopiero rośnie, dwie starsze naparstnice maja pąki, dwie w fazie liści, róże w pączkach, lnicę wysadziłam niedawno do gruntu, jarzmianki - liście itd, itd. Różnica paru tygodni.
Zdjęcia piękne i dużo
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 09:16, 06 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Anda napisał(a)
22 maja - sesja irysa bródkowego



Przystojniak

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kawa 11:05, 06 cze 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
niemożliwie pięknie..
jak zwykle
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Mirka 12:01, 06 cze 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ewo dziękuje za rady . Posta czytałam ale dopiero dziś mogłam napisać.
Grujecznika opryskałam i czekam na poprawę.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anda 12:20, 06 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ uczta dla oczu. Kwiecia na bogato. Naparstnice wyglądają przepięknie. Jude szkoda. Fajny kolorek ma ta róża na froncie.


Dziękuję Naparstnice bardzo lubię. Fajnie się u mnie sieją. Mnóstwo ich wydałam do koleżanek
Jude też mi żal. Jak już do końca zrobię rabatę przechodnią, to jej część na pewno obsadzę różami. Mam nadzieję, że uda mi się dostać wtedy i Jude.
Róża na froncie to Summer Song i Lady Emma Hamilton. Obie mają fajny kolor, ale SS jest bardziej nietypowa wg mnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies