Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

April 11:22, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Anda napisał(a)


Anda, pięknie u ciebie. Nadrobiłam zaległości ale myślę że fotek więcej by się przydało.
Fajnie wygląda ten czosnek z naparstnicami i szałwią. Dawno go masz? Powtarza co roku? Nie wiem czemu u mnie zanikł.
Świetne zdjęcia.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 22:50, 28 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Też muszę napisać, że Ciebie mało. I zdjęć też.
____________________
Helen - Hortensjowo
violaskom 08:31, 29 cze 2022


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Helen napisał(a)
Też muszę napisać, że Ciebie mało. I zdjęć też.

Pewnie Ewa jeździ i zwiedza inne piękne ogrody! Czekam na zdjęcia.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Zana 22:02, 01 lip 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Masz nowy wątek Dopiero teraz u Lucy w podpisie zauważyłam i niezwłocznie zapisuję.
Fotki Ewuś u Ciebie czarujące, nic się pod tym względem nie zmieniło.

Dostałam wreszcie w PL tego Twojego przywrotnika Czekam na dostawę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Rojodziejowa 13:50, 16 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8450
Anda, co tam u Ciebie w ogrodzie słychać?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Anda 11:43, 02 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
Ewa777 napisał(a)
Ale cudnie!
Z tych wszystkich kwiatów tylko czosnki kwitną w tym samym momencie co u Ciebie. Chociaż widzę, ze część już u Ciebie przekwitła.
Zdjęcia rewelacyjne


Ojej, nawet nie zauważyłam, że czas już tak szybko minął… Z powodu choroby mogę jednak wreszcie choć odpowiedzieć na posty

Dziękuję Ewuś U mnie już wszystko wygląda inaczej. Czosnki już dawno przekwitły i jedynie zdjęcia po nich pozostały. Teraz kwitną mniejsze czosnki Millenium. Po Allium sphaerocephalon już tez jedynie wspomnienia zostały
Niestety, susza doskwiera bardzo. Upały prawie 40sto stopniowe nie sprzyjają. Trawnik mam już kompletnie wysuszony. Wody na niego mi szkoda. U Ciebie widziałam wszystko zielone, bujne. Jednak nad morzem bardziej wilgotno i rośliny lepiej sie czują.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:45, 02 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397

DariaB napisał(a)
Zachwycające zdjęcia, klimat jak w baśni


Dziękuję


Wiolka5_7 napisał(a)
Ewcia u Ciebie zawsze prześliczne fotki ogrodu można obejrzeć zachwycam się cały czas


Dziękuję Wiolu Zdjęciami nadrabiam braki ogrodowe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:46, 02 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
tulucy napisał(a)
O, to może właśnie to dostałam od Ani Kwartet. Dała mi dwie sadzonki różowej lnicy właśnie.


Fajna jest, sieje się ładnie. Kwitnie długo i u mnie jest w niektórych miejscach bardzo wysoka. Jest dwuletnia, kwitnie dopiero w drugim roku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:46, 02 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
daszum napisał(a)
Gratuluję, jak zwykle mistrzowskie ujęcia

Dziękuję za informacje na temat pomidorów w doniczkach.


Dziękuję i nie ma za co
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:50, 02 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33397
anuska2507 napisał(a)
Do tej pory podziwiałam z ukrycia, ale teraz przychodzę z pytaniem Czy masz jakieś ujęcie z bzem czarnym Black Tower w pełnej okazałości? Czy on sprawdzi się na rabacie z wystawą wschodnią czy jednak będzie miał za mało słońca do wybarwienia się?


Witaj u mnie musiałabym sprawdzić. On rośnie w niezbyt reprezentacyjnej części ogrodu Teraz cierpi z powodu suszy. U mnie rośnie na wystawie południowej. Tak myślę, że wystawa wschodnia z odkrytym niebem (nie przesłoniętym wysokimi drzewami) powinna być dla niego odpowiednia. Słońce do 10 lub 11 powinno być ok do wybarwienia się.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies