Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

daszum 22:21, 07 cze 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Gratuluję, jak zwykle mistrzowskie ujęcia

Dziękuję za informacje na temat pomidorów w doniczkach.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
anuska2507 13:51, 08 cze 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2557
Do tej pory podziwiałam z ukrycia, ale teraz przychodzę z pytaniem Czy masz jakieś ujęcie z bzem czarnym Black Tower w pełnej okazałości? Czy on sprawdzi się na rabacie z wystawą wschodnią czy jednak będzie miał za mało słońca do wybarwienia się?
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agatorek 19:47, 08 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ewa, niestety, ale ja się z Tobą nie zgadzam. Zdjęć jest zdecydowanie za mało. Także mogłabyś w wolnej chwili jeszcze co najmniej taką porcyjkę wrzucić.
Bo ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Z zachwytem w oczach i nutką zazdrości w sercu

PRZEPIĘKNIE! Ogród ma bajkowy klimat. Jestem zachwycona
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mirkaka 13:29, 09 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498


bardzo podobnie tworzy kłosy do mojego, tyle że mój niziutki fioletowy. Ale bardzo go lubię, ten też pewnie łatwy w uprawie i fajnie się rozrasta?
Ewo, piękne zdjęcia pięknego ogrodu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Judith 13:37, 09 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Ando, dopiero trafiłam na zdjęcia sprzed tygodnia. Przepiękne ujęcia, zachwycające rośliny i kompozycje . Lekko, subtelnie a busz .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
AlinaP 13:43, 12 cze 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Anda napisał(a)


Cieszę sie, że masz właśnie takie skojarzenia patrząc na moj ogródek Lubię te rośliny, ich naturalność, żywiołowość. Kuklika zwislego gratuluję Ktoś ostatnio pokazywał tu na forum dziką łąkę z masą tego kuklika.
W szkółce zrobiłam ostatnio rabatę pokazową z Geum jako obwódką. Wszystkie sie wyprzedały, co do sztuki. Teraz czekam na dostawę nowych.
Żółty żeleźniak mi nie pasował, więc bardzo się cieszę z tego, że stanieje też odmiana różowa
Pozdrawiam również


Z podobnych przyczyn różowy żeleżniak zawitał u mnie.
Co było wewnątrz tej rabaty obwiedzionej kuklikiem? Zapewne odmianowym.
Kiedy tworzę kompozycje naturalne i żywiołowe, często do parteru sprowadzają mnie ...ślimaki.
Tak było, kiedy wśród miskantow posadziłam piękny dzwonek Sarastro. Gdzieś może znajdę zdjęcie-2019r.
Dokupiłam więcej. Na drugi rok z 7 okazałych kęp uratowałam 1 resztkę sadząc ją do donicy.
____________________
Ala
pawel2806 19:12, 12 cze 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Wpadnij do mnie doradzić w sprawie różanki
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
nicol21 16:34, 13 cze 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ewa - cóż za piękne rabaty! Wylewa się z nich .... ten bzyk wszelkich bzyków, które się tam stołują . I piękno, które cieszy i dodaje energii Jest super!!!

Twoja orlaya zupełnie duża. I te lwie paszcze cudne. O czosnkach i 100 innych roślin nie dam rady wspomnieć, ale wszystko dorodne.

Zajrzysz do mnie w temacie odmłodzenia/obniżenia eden rose? Dzięki.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Helen 22:04, 13 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
Ewa, czy już wycinasz kwiaty przywrotnikom?
____________________
Helen - Hortensjowo
Rench 08:10, 17 cze 2022


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
[img

Ależ te Twoje zdjęcia są piękne, takie słoneczne i nieprześwietlone.

Poucztowałam sobie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies