Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malinowy zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Malinowy zakątek

NowaKiKi 17:33, 25 mar 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
Widzę że ruch na forum bardzo duży
U mnie udało się tylko skosić trawnik i zaczęło lac, a później to już była równia pochyła, padał snieg!!!!
Święta zapowiadają ładne to może wtedy coś delikatnie się zrobi
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
NowaKiKi 09:14, 05 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
Wcześniej mialam problem zeby wrzucić posta do siebie na wątek, nie wiem co się stało.
Następne wysiewy zrobione juz do gruntu: rzodkiewka, marchew, bób, groszek cukrowy.
Dzisiaj musze wysiac sałatę do gruntu, zobaczymy co to będzie.
Domowe rozsady rosną, choć pomidory tskue sobie są.


Papryki



Z prac ogrodowych w sumie mało się działo, udało mi się jedynie przesadzić hortensje i poprzycinac wszystkie byliny.
Probowalambtez zaznaczyć rabate zgodnie z moim planem zmiany i wymiarami na projekcie ale coś poszło nie tak i się coś nie zgadza,dlatego musze zrobic wyznaczyc ja w realu
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Agnieszka_Z 10:01, 05 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 445
Też ostatnio mam trudności z dodawaniem postów, przewijaniem wątków i dodawaniem zdjęć.
Pomidory dadzą radę, moje bardzo się powyciągały, ale będą miały większe korzenie po przesadzeniu. Nie ma tego złego.
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
NowaKiKi 11:42, 05 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
A tak pięknie zakwitł mi Barwinek


A tu moja gruntowanie rabata sesleria jesienna z szalwia, aż nie mogę się doczekać tego efektu
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Patrycja_KG_Lu 20:41, 05 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2758
Pomidorki spoko są. Teraz mają być słoneczne dni, które one lubią Nie widziałam nigdy takiego barwinka. U mojej babci był tylko taki o ciemnych, jednokolorowych liściach. Przybierała nimi koszyczek wielkanocny.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
NowaKiKi 11:28, 08 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
to jest dokładnie Barwinek Wiekszy

powiem ze swietnie nadaje sie do zadarniania, sadziłam w zeszlym roku z 3 kupionych sadzonek zrobiłam 6 sztuk i juz ładny teraz zadarnił, ale chyba bede go musiala trzymac w ryzach zeby do sasiada nie przeszedł
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
NowaKiKi 11:34, 08 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
Czy te pomidorki z poprzedniego zdjęcia to juz byscie przepikowali do wiekszych doniczek czy jeszcze poczekac?
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Patrycja_KG_Lu 12:05, 08 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2758
Ja pikowałam jak miały mniej więcej takie liście.

U Ciebie to chyba te 3 po lewo do pikowania i jeden po prawej.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
NowaKiKi 13:01, 08 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 611
dwie odmiany pomidorów, te najcenniejsze dałam do podkiełkowania i jedna odmiana nic mi nie wypusciła
Amethyst Jewel bardzo dlugo kielkował ale w koncu wypuścił natomiast Back Beauty nic.
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Patrycja_KG_Lu 14:34, 08 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2758
Bardzo szkoda, a z ilu nasion próbowałaś? Ja chyba dopiero dziś dokończę pikowanie wszystkich, bo robię to na raty. Wtedy dokładnie policzę skuteczność, bo zapisywałam sobie ile nasion siałam.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies