Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod nad bajorkiem

TAR 20:07, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7616
Wszystko jest ok. z łapeczka. Tylko troche opuchnieta i obolala. Ale nie jest zlamana ani zwichnieta. Ta nasza woda chyba deszcz sciaga. Popadalo calkiem ładnie i bez strat. Za to ślimakow golasow na peczki, scigaja sie do roslin, ale i kosow w ogrodzie sporo, dziecioly znowu sie pokazaly. Najwyrazniej mlode karmia to i przyatuja po pokarm. Moze uratuja mi choc troche bylin.
2 żurawie codziennie o tej samej godzinie przelatuja nad ogrodem oczywiscie drac paszcze. W ciagu dnia zeruja nad bajorem i okolicznych polach. Uwielbiam to.

Czytalam ze rudzielcem tez juz w porzadku. To najwazniejsze. Masz juz tego watsapa czy nie?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 20:08, 06 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7616
Wafel napisał(a)
Chciałam napisać, że wśród tych leśnych kwitnących bylinek tylko ci elfów albo wróżki brakuje, ale patrzę, patrzę i są


no sa i to niejedna wrozka i niejeden elfik, jakos tak mi pasuja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Wafel 20:09, 06 maj 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1020
Bardzo tam pasują!
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magleska 22:16, 06 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Przepięknieee Masz jakiś wrodzony dar tworzenia-zazdroszczę -rachu ciachu i od razu przepięknie ja się tyle razy naprzerabiam ,że już nawet nie liczę

Z zaproszenia na pewno skorzystam

Dobrze ,że z białaskiem dobrze ,ale faktycznie łobuzy z nich straszne ,żeby tak hosty wcinać haha
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 22:27, 06 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Duecik tiatelli z zielonolistnym klonikiem skradł moje serce. Narobiłaś się, ale my dzięki temu możemy podziwiać piękne roślinne rarytasy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
An_na 22:36, 06 maj 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1588
Cieszę, że młodzieniec nie połamał łapki
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Magara 23:12, 06 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
TARcia - masz talent do budowania nowych domów i ogrodów Powinnaś się tym zajmować zawodowo
Że koty są niszczycielami to wiedziałam, że psiaki im dorównują - no na to bym nie wpadła Eh, futra

P.S. Masz też talent do szukania "perełek" - gdybyś gdzieś frankena ładnego w dobrej cenie znalazła i nie zamierzała kupić - daj znać eskiem albo na WA
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 11:29, 07 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7616
Magleska napisał(a)
Przepięknieee Masz jakiś wrodzony dar tworzenia-zazdroszczę -rachu ciachu i od razu przepięknie ja się tyle razy naprzerabiam ,że już nawet nie liczę

Z zaproszenia na pewno skorzystam

Dobrze ,że z białaskiem dobrze ,ale faktycznie łobuzy z nich straszne ,żeby tak hosty wcinać haha


Madziu, kamien z serca. Z ta druga sprawa tez w miare dobrze, napisze ci potem.
Czy Ty kochana myslisz ze ja nie przerabiam? Czasem o 10 cm potrafie przesuwac drzewa, bo mi cos nie pasuje I ciagla walka z tym by nie bylo symetrycznie.
Po prostu teraz obsadze a potem bede tetrisowac


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Duecik tiatelli z zielonolistnym klonikiem skradł moje serce. Narobiłaś się, ale my dzięki temu możemy podziwiać piękne roślinne rarytasy.


Tak, ten duet tez mi sie wyjatkowo podoba, kilka tiarelek dostalam od Joli Aprilowej i chyba to ona mnie tak do nich przekonala, dokupilam wiecej i cud. Rosna i to calkiem fajnie jak na male kępki. Bo z 1 sadzonki kilka robilam. Troche mi koloru brakuje wiec domowilam sobie azalie wielkokwiatowe pachnace i azalie japonskie 2 polecone przez Ize Urse i 3 sobie dobralam. Oczywiscie oczy az bola takie kolory

Z dwoch sadzonek gilenii jedna mi wyszla, co cieszy bo moze sie zadomowi i orliczki bezostrogowe tez sie uchowały

An_na napisał(a)
Cieszę, że młodzieniec nie połamał łapki


A jak ja sie ciesze, bo przeciez nie celowo mu przytrzasnelam. Ale cimpek szczesliwy, bo uwaga pani cala na nim i tylko podstawia brzuchol do miziania.

Magara napisał(a)
TARcia - masz talent do budowania nowych domów i ogrodów Powinnaś się tym zajmować zawodowo
Że koty są niszczycielami to wiedziałam, że psiaki im dorównują - no na to bym nie wpadła Eh, futra

P.S. Masz też talent do szukania "perełek" - gdybyś gdzieś frankena ładnego w dobrej cenie znalazła i nie zamierzała kupić - daj znać eskiem albo na WA


Daga, nie. Zawodowo to za duża orka. Juz nie mam tyle sily co kiedys. Nawet hipotetycznie myslalam nad kolejnym domem i sama sobie odpowiedzialm, ze juz nie chce. Teraz chce choc jeden ogrod doprowadzic do świetnosci, patrzec jak rosnie i docenic co mam.

Franeczka mam jeszcze z poprzedniego ogrodu, wiozlam go na dachu auta, drugi byl niestety za duzy do wykopkow choc wizualnie byl ładniejszy, zostal tam.
Drugiego Franeczka znalazla mi Kasia z Borów, gdzies u siebie kupowala. Wiec dziewczyny spiknijcie sie. Zawsze mozecie spotkac sie w polowie drogi czyli u mnie Ale jak gdzies Franka zobacze to po prostu szybki telefon i kupie oki? Jak nie wezmiesz to zostawie sobie.
Moje bialaski sa geniuszami zbrodni wszelakich w ogrodzie i domu. Skad biorą te pomysły tego nie wiem. Ale chyba to Witulek jest zawsze prowodyrem, on ma dynamit pod ogonkiem i nie na darmo hodowczyni dała mu ksywe tajfun
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kontonaogrod 15:26, 07 maj 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1935
chciałabym umieć tak od niechcenia posadzić różne drzewa i krzewy i żeby mi wychodziło jak TOBIE Jakiś sekret? Podziel się
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
Juzia 15:52, 07 maj 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38892
TAR napisał(a)
Moglyby jeszcze krasnoludki i byloby super jakby pomogly w odchwaszczaniu


Takich to chyba nie ma
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies