Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

TAR 22:18, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852


Ballerina zaczyna



Wspomnienie Lata C'est La Vie

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:22, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852

Pastella i Boquet Parfait


Artemis


____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:25, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Pastella



Bouquet Parfait



Lemon rokoko



I znowu Wspomnienie

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:28, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852


Margo Koster zaczyna osiagac swoj "koral" bedzie w słoncu to lepiej kolor sie objawi, teraz stoja w cieniu i czekaja na posadzenie

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:31, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Perennial Blue



Tommelise, cudna energetyczna miniaturka



Angela


____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:33, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852


Flirt 2011

____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:35, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:37, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 22:40, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ewsyg 22:43, 25 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Tess, czy to jest firletka poszarpana ?



Heavenly Pink miałam w donicy i całkowicie przemarzła.

Wydaje mi się, że róża Alden Biesen wolniej startuje. U mnie rośnie w dobrym miejscu i jest to samo. Poczekaj jeszcze z przesadzaniem.

Piękne zdjęcia cudownego ogrodu. Po prostu masz bajecznie.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies