TAR
12:49, 26 cze 2026
Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Lidzia, pewnie. Chcesz to kupuj 
Mirko, te o ktorych juz wspomnialam 3 roze Bienenweide: Bicolor, Apricot i Fruity. Dlaczego? Przez kwitnienie pojedynczymi kwiatami. Byc moze rownez LandFrauen Rose - ma malo kwiatow, podobnie Flirt 2011 jak sie nie poprawi. Nieciekawie wyglada Mariage Parfait. Niby rugosa odporna ale slabo sobie radzi. Zastąpi Mortimera Sacklera, ktoremu dam lepsze miejsce. Bonica jak nie zakwitnie tez wypada a sie nie zapowiada, bo pąka ani jednego.
Jest jeszcze kilka roz, ktore dopiero maja pąki wiec czekam na kwitnienie. Rozczarowuja mnie The Fairy - balaganiarskie strasznie moze kwitnieniem nadrobia. Poczekam czy rozbujaja sie Alden i Ballerina, moze trzeba bedzie im poszukac lepszej miejscowki.
Wiec nie do konca tak wszystko gra i buczy.
Strasznie napalam sie na kwitnienie roz Circus: Jacaranda, Escimo i Larissa czuje, ze beda fajne. Podobnie Hansestad Rostock, Kurfurstin Sophie i Xenia. Oby Lady of Shalot nie okazala sie niewypalem.
Widze tez, ze z wiosennych roz kilka dostalo po nosie (Kwiat Muszkatu, Corka Drakuli, Różane Kutno, Misiu Pysiu i Amirose). Przycielam mocno, moze odbija. Zbiera sie do kwitnienia Dolce Vita, ta zostanie na stowe. Juz za sama nazwe ma miejscowe w czołowce
Reasumujac, na razie obserwuje. I dam jeszcze im kolejny sezon, moze sie rozkręcą.
Mirko, te o ktorych juz wspomnialam 3 roze Bienenweide: Bicolor, Apricot i Fruity. Dlaczego? Przez kwitnienie pojedynczymi kwiatami. Byc moze rownez LandFrauen Rose - ma malo kwiatow, podobnie Flirt 2011 jak sie nie poprawi. Nieciekawie wyglada Mariage Parfait. Niby rugosa odporna ale slabo sobie radzi. Zastąpi Mortimera Sacklera, ktoremu dam lepsze miejsce. Bonica jak nie zakwitnie tez wypada a sie nie zapowiada, bo pąka ani jednego.
Jest jeszcze kilka roz, ktore dopiero maja pąki wiec czekam na kwitnienie. Rozczarowuja mnie The Fairy - balaganiarskie strasznie moze kwitnieniem nadrobia. Poczekam czy rozbujaja sie Alden i Ballerina, moze trzeba bedzie im poszukac lepszej miejscowki.
Wiec nie do konca tak wszystko gra i buczy.
Strasznie napalam sie na kwitnienie roz Circus: Jacaranda, Escimo i Larissa czuje, ze beda fajne. Podobnie Hansestad Rostock, Kurfurstin Sophie i Xenia. Oby Lady of Shalot nie okazala sie niewypalem.
Widze tez, ze z wiosennych roz kilka dostalo po nosie (Kwiat Muszkatu, Corka Drakuli, Różane Kutno, Misiu Pysiu i Amirose). Przycielam mocno, moze odbija. Zbiera sie do kwitnienia Dolce Vita, ta zostanie na stowe. Juz za sama nazwe ma miejscowe w czołowce
Reasumujac, na razie obserwuje. I dam jeszcze im kolejny sezon, moze sie rozkręcą.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ogrod nad bajorkiem