Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

TAR 11:43, 22 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13794
Asia Wafel to Acropolis, sporawe rosna ale sa przepiekne. U mnie na takim jalowym miejscu a kwitna do poznej jesieni. Powtarzaja kwitnienie. Sa cudne.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 11:44, 22 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13794
MartaCho napisał(a)
Same wspaniałości! Powtórzę to co napisane już powyżej- przepięknie! Zdjęcia sztos!


Dzieki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies