Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

TAR 22:54, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Ewa, ja nie Tess ale odpowiem. To wiazówka bulwkowa. Heavenly mam w dosc przewiewnym miejscu, zima byla ciezka, dala rade co mnie cieszy. Ona dopiero startuje. Ma mnostwo pąkow wiec za pare dni zacznie gwiazdorzyc, Dzieki za info o Aldence.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
LIDKA 23:02, 25 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13848
Tarcia fajne róże powybierałaś i kwitną Ci na bogato i zdjęcia jak zwykle przepiękne. Dzieła sztuki.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
ewsyg 23:15, 25 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
TAR napisał(a)
Ewa, ja nie Tess ale odpowiem. To wiazówka bulwkowa. Heavenly mam w dosc przewiewnym miejscu, zima byla ciezka, dala rade co mnie cieszy. Ona dopiero startuje. Ma mnostwo pąkow wiec za pare dni zacznie gwiazdorzyc, Dzieki za info o Aldence.


Przepraszam.

Długo masz tą wiązówkę ? Co możesz mi o niej napisać ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magara 23:19, 25 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10347
Ciekawa jestem, czy już sobie uświadomiłaś, że róże to temat, który nie ma końca?

Najpierw jest etap - na róże się nie porywam.
Później - są te pierwsze (a zobaczę). I radość z kwitnienia.
Kolejny krok - gdzie jest miejsce na następne
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 23:20, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Ewa, spoko. Ta wiazowka rosnie w mokrym polcieniu, dol nie robi wiekszego wrazenia tylko kwiaty wiec wyglada lepiej w towarzystwie innych lisci. np host. Nie grymasi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 23:21, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
LIDKA napisał(a)
Tarcia fajne róże powybierałaś i kwitną Ci na bogato i zdjęcia jak zwykle przepiękne. Dzieła sztuki.


Lidziu dzieki, z wiekszosci jestem zadowolona, kilka mnie rozczarowalo. Moze w donicach beda lepiej rosly.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 23:22, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Magara napisał(a)
Ciekawa jestem, czy już sobie uświadomiłaś, że róże to temat, który nie ma końca?

Najpierw jest etap - na róże się nie porywam.
Później - są te pierwsze (a zobaczę). I radość z kwitnienia.
Kolejny krok - gdzie jest miejsce na następne


Pewnie tak. Ja mam chciejstwo jeszcze na ok. 10 ale to moze sobie zostawie na jesien lub przyszla wiosne
To co opisujesz z rozami mnie wzielo z palmowymi Widze jednak ze jedne z drugimi nawet fajnie sie prezentuja wiec to napedza
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ewsyg 23:32, 25 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
TAR napisał(a)
Ewa, spoko. Ta wiazowka rosnie w mokrym polcieniu, dol nie robi wiekszego wrazenia tylko kwiaty wiec wyglada lepiej w towarzystwie innych lisci. np host. Nie grymasi.


Dziękuję, bardzo mi się podoba.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
LIDKA 05:02, 26 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13848
Ja tezż jeszcze dosadze 10-12 róż . I basta !

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
mirkaka 07:10, 26 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
LIDKA napisał(a)
Ja tezż jeszcze dosadze 10-12 róż . I basta !



Póki co Lidziu , za rok dosadzisz kolejne 10szt

Tar, pięknie, ciekawa jestem tych nietrafionych, możesz wrzucić ich zdjęcia i nazwy?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies