TAR
22:54, 25 cze 2026
Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13852
Ewa, ja nie Tess ale odpowiem. To wiazówka bulwkowa. Heavenly mam w dosc przewiewnym miejscu, zima byla ciezka, dala rade co mnie cieszy. Ona dopiero startuje. Ma mnostwo pąkow wiec za pare dni zacznie gwiazdorzyc, Dzieki za info o Aldence.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ogrod nad bajorkiem