Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

mrokasia 22:20, 24 cze 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
U mnie te Snow White już dawno przekwitły. Ale fakt - kwitną długo.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
GingerO 07:16, 25 cze 2026

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 444
Ogród piękny ofkors, ale całą urodę skradły pimpki
____________________
Ola
TAR 07:24, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
mrokasia napisał(a)
U mnie te Snow White już dawno przekwitły. Ale fakt - kwitną długo.

Ja mam Snow White ale mam tez bezodmianowe, gatunek tych wielkokwiatowych. I to moze one tak przeciagaja. Do tego wiosna u mnie pozniej i start roslin tez pozniej. One u mnie tak do lipca spokojnie kwieca.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 08:36, 25 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
GingerO napisał(a)
Ogród piękny ofkors, ale całą urodę skradły pimpki


No co za diably
Myslalam,ze Lucjan bedzie statecznym, spokojnym i grzecznym psiaczkiem. Na takiego sie zapowiadal A on raczej jest jak krol Lucjan z tej kreskowki o pingwinach z Madagaskaru. Tylko brakuje mu korony z lisci ale pomysly te same. zamiast korony ma pajeczyny, smietki ogrodowe, nasionka i igly sosnowe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies