Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod nad bajorkiem

Ogrod nad bajorkiem

TAR 13:28, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824


I dziwowisko. Rutewka żółta, ktora ma obecnie 2,2 m i wciaz nie zakwitla za to nadal w gore ciagnie. Chyba ja przesadze w cien miedzy inne krzaki, bo nijak mi nie pasuje taka samotna wysoka bylina
Nie zmiescila sie na jednej fotce



Oczko dostalo mocniejsza pompe, z ktorej wylewa sie normalny "babel" a nie jakas tam popierdólka
Ta mniejsza pompa dobrze dziala z dysza fontannowa ale i tak potrafi chlapac rosliny, nie pasowalo mi to, bo przy tych upalach niestety popalilo liscie. Stad zmiana na inna pompe. Juz pomine drobny fakt, ze mezaty w swoich meżackich gratach, tak schowal dysze od malej pompy, ze prosciej bylo zakupic nowa i ustawic z zaworami na 70%


____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 13:29, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
Makao napisał(a)
Ależ to wszystko cudnie wygląda. Pięknie Ci to wyszło i to w tak krótkim czasie. Ile lat ma ten ogród? 3?
Niesamowite


Tak Aniu, 3 lata. Dzieki bardzo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 14:51, 24 cze 2026


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 11953
Piękne zdjęcia, róże już pięknie kwitną, ale zadziwia mnie że zawilce ciągle kwitną, u mnie już dawno przekwitły, chyba że to jakaś inna odmiana?
Pokaż tę róże która cię wkurza, Bienenweide, może potrzebuje czasu ?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
TAR 14:56, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
Mam trzy Bienenweide i wszystkie sa śliczne ale wkurzaja mnie, ze kwitna pojedynczymi kwiatami a nie w masie. I jak robie fotke to jest 1 kwiatek i 1 zdechlaczek

To zawilce Snow White, kwitna pozniej i bardzo długo, dobre 1,5 miesiaca. Bardzo je lubie za to. I super przyrastaja w masie. Bede przenosic je w inne miejsca po kwitnieniu. Niech robia plamy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 16:00, 24 cze 2026


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Oo to do mnie jak znalazł te zawilce...
____________________
ogród pod lasem
TAR 16:19, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
Mozesz sobie wziac kłączy jak przyjedziesz, wciaz kwitna
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 18:25, 24 cze 2026


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Jak masz, to biere;D
____________________
ogród pod lasem
TAR 18:31, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
Kilka wezmiesz i po roku masz spore poletko. One szybko sie mnoza. Bardzo fajne zawilce
____________________
Ogrod nad bajorkiem
An_na 21:30, 24 cze 2026


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 2366
Kwiatuchy przecudnej urody❤️
A pimki kradną im show
____________________
Ania**Ania na Żuławach
TAR 21:44, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
taaa pimpki zasze kradna. Trzeci leniuch nie przybiegl. Ale on teraz chory biedaczek na lekach, duzo spi. na zdjeciu najstarszy i najmlodszy z ekipy.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies