TAR
13:28, 24 cze 2026
Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13824
I dziwowisko. Rutewka żółta, ktora ma obecnie 2,2 m i wciaz nie zakwitla za to nadal w gore ciagnie. Chyba ja przesadze w cien miedzy inne krzaki, bo nijak mi nie pasuje taka samotna wysoka bylina
Nie zmiescila sie na jednej fotce
Oczko dostalo mocniejsza pompe, z ktorej wylewa sie normalny "babel" a nie jakas tam popierdólka
Ta mniejsza pompa dobrze dziala z dysza fontannowa ale i tak potrafi chlapac rosliny, nie pasowalo mi to, bo przy tych upalach niestety popalilo liscie. Stad zmiana na inna pompe. Juz pomine drobny fakt, ze mezaty w swoich meżackich gratach, tak schowal dysze od malej pompy, ze prosciej bylo zakupic nowa i ustawic z zaworami na 70%
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ogrod nad bajorkiem