Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

jotka 10:10, 25 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Bogdzia napisał(a)

Wstawiam zdj. bociana czarnego,który krążył dziś po naszym niebie. Tym razem nie mam wątpliwości co do ptaka, bo dał się poobserwować chwilę dłużej. Był cały czarny za wyjątkiem brzucha. Nogi podczas lotu wystawały mu za ogon, śmiesznie to wyglądało. Obserwacje przez lornetkę pozwalają na obejrzenie wielu szczegółów. Fajnie szybował.
Mam nadzieję, że te czarne boćki dziecioków nie podrzucają



Uważaj czarne bocki podrzucaja czarne dzieci.


Też tak podejrzewam
Ciekawe, czy są jakieś dane statystyczne potwierdzające tą tezę???

Agnieszko, jak tam mebelki? Już używane ???
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
agniecha973 10:15, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Meble - pozują do zdjęć projektowych




____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
EPODLAS 22:14, 25 kwi 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Agnieszko, jak pojadę na działkę zaraz sprawdzę, czy wzeszła sałata od ciebie. O włoszczyźnie solonej napisałam ci w swoim wątku. Mebelki ogrodowe eleganckie. Podobają mi się zwłaszcza krzesła.
____________________
Mój ogród
agniecha973 22:22, 25 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Dzięki, biegnę poczytać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Bogdzia 22:54, 25 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
O, jak miło, kilka osób mnie odwiedziło. Cieszę się, że mebelki się podobają. Dodają uroku trawnikowi

Aniu asc, ja też wpadłam (dosłownie) na / w ogrodowisko

Bogdziu, jak podrzuci jakieś czarne, to będziesz musiała chrzestną zostać.


Trudno zostanę choc nie widzę w tym mojej winy jeśli podrzuci.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 00:01, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Winna czy nie, bociana wypatrzyłam dzięki Tobie lub przez Ciebie
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 09:04, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Muszę zniechęcić wszystkich do zakupów pod tym adresem http://sklep.szkolka.radom.pl/category/gospodarstwo-szkolkarskie
To co wczoraj otrzymałam, to oszustwo! Proszę zobaczyć jaka informacja jest podana przy zakupie żurawki http://sklep.szkolka.radom.pl/zurawka-lime-marmalade-heuchera-hybrida-lime-marmalade.html . Podają pojemnik C2, czyli 2 litrowy i tu nie oszukują, bo taki otrzymałam, ale żurawka została posadzona do niego chyba tuż przed wysłaniem. Nie ukrywam, że zakupiłąm licząc na dorodne okazy, bo żurawka w C2 rzadko się trafia. Pozostałe rośliny na trzy z plusem. Tylko kocimiętka i powojnik Arabella wyglądają na takie co rosną w swoich pojemnikach wystarczająco długo. Cisy repandens miały być wg opisu od 5 do 15 cm, ale ja się załapałam chyba na same 5 cm.








____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Wieloszka 09:12, 26 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aga, oszustwo straszne!!!! Ja bym im odesłała ten towar i zażądała zwrotu pieniędzy! W regulaminie każdego sklepu internetowego jest taka możliwość, żeby odesłać w ciągu iluś tam dni!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agniecha973 09:56, 26 kwi 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Napisałam do nich maila i otrzymałam odpowiedź z przeprosinami. Podobno panie pakujące pomyliły się. Żurawki mam zatrzymać, a pieniądze za nie zwrócą mi na konto. Zobaczymy jak to się skończy. Będę informować na bieżąco.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Wieloszka 10:32, 26 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
O, to już coś! Może się zrehabilitują jakoś - oby!!! Bo jak nie to to poznają siłę antyreklamy na forum
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies