Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

GabiK 00:10, 29 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Cześć Agnieszko,

Nie wiem, co się u Ciebie stało, ale powiadamianie o odpowiedziach nie powinno tak działać jak opisujesz.

Ja też zawsze klikam na "powiadom o odpowiedzi" dodając pierwszy komentarz.
I nie mam wiadomości na skrzynkę, tylko są plusiki w zakładce powiadomienia na forum. I widzisz ile u kogo jest nowych postów dzisiaj i wczoraj.

A wiadomości na skrzynkę przychodzą tylko jak ktoś do Ciebie napisze na priva.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
agniecha973 00:10, 29 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
monteverde napisał(a)
Agnieszko ciemierników nie przykrywaj to rośliny zimy, nic im nie będzie, a co do postów to klikaj na Ogrodowisku w powiadomienia na następna zimę będziesz miała krzaczysko


Nawet dwa
A już jest szansa, że zakwitną w przyszłym roku?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
monteverde 00:14, 29 lis 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
pewnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
agniecha973 00:18, 29 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
GabiK napisał(a)
Cześć Agnieszko,

Nie wiem, co się u Ciebie stało, ale powiadamianie o odpowiedziach nie powinno tak działać jak opisujesz.

Ja też zawsze klikam na "powiadom o odpowiedzi" dodając pierwszy komentarz.
I nie mam wiadomości na skrzynkę, tylko są plusiki w zakładce powiadomienia na forum. I widzisz ile u kogo jest nowych postów dzisiaj i wczoraj.

A wiadomości na skrzynkę przychodzą tylko jak ktoś do Ciebie napisze na priva.


To jak to teraz zmienić? Gdzie ta zakładka - muszę poszukać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 00:22, 29 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Znalazłam powiadomienia. No tego mi właśnie brakowało! Dzięki. A na pocztę niech sobie wchodzi, jak zacznie dokuczać to jakoś zadziałam. Przynajmniej nie zapomnę otworzyć, a i miło tyle poczty dostawać HI HI HI
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Sebek 10:12, 29 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agniecha973 napisał(a)
Znalazłam powiadomienia. No tego mi właśnie brakowało! Dzięki. A na pocztę niech sobie wchodzi, jak zacznie dokuczać to jakoś zadziałam. Przynajmniej nie zapomnę otworzyć, a i miło tyle poczty dostawać HI HI HI


Wiesz co jest tyle wątków i powiadomień, że to udręką będzie na pocztę tyle dostawać.

Jak masz powiadomienia to pod tym napisem masz edytuj ustawienia - klikasz i sobie ustawiasz co chcesz dostawać - i czy na pocztę czy tylko tutaj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Domi 18:18, 29 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
agniecha973 napisał(a)


I na koniec moja sosna himalajska





Bardzo ładna sosna himalajska. Przycinasz ją czy sama z siebie ma taki zwarty pokrój?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
agniecha973 20:32, 29 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Domi napisał(a)



I na koniec moja sosna himalajska





Bardzo ładna sosna himalajska. Przycinasz ją czy sama z siebie ma taki zwarty pokrój?


Nie pamiętam na 100%, ale jednej wiosny, gdy łamałam swoim sosnom pędy mogłam obłamać i himalajskie, ale głowy nie dam. Bardzo mi się one podobają, bo mają długie srebrzyste igły. Ale tą wadę o której pisała Danusia też mają - brązowieją im igły i opadają, choć wydaje mi się, że mniej niż zwykłym sosnom. Dokupiłam jeszcze kilka i posadziłam taki mały szpaler ale z myślą o formowaniu ich w okrągłe twory.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 20:33, 29 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Sebek napisał(a)

Znalazłam powiadomienia. No tego mi właśnie brakowało! Dzięki. A na pocztę niech sobie wchodzi, jak zacznie dokuczać to jakoś zadziałam. Przynajmniej nie zapomnę otworzyć, a i miło tyle poczty dostawać HI HI HI


Wiesz co jest tyle wątków i powiadomień, że to udręką będzie na pocztę tyle dostawać.

Jak masz powiadomienia to pod tym napisem masz edytuj ustawienia - klikasz i sobie ustawiasz co chcesz dostawać - i czy na pocztę czy tylko tutaj


No dzięki Sebek. Jak po poradę to do Sebka
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 00:05, 01 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Kilka zdjęć z mojego buszu. W sumie widać, że coś urosło... Powinnam zmienić tytuł na Mój zaniedbany ogród. Pomożecie coś tu zdziałać od wiosny? Jak ja tyle kancików obskoczę?! Jeszcze zrobić, to rozumiem - raz, ale ile razy w sezonie to trzeba poprawić i odświeżyć? A ja na dodatek muszę dookoła tych rabat mieć kanciki, bo od tyłu co prawda jest płot i żywopłot, ale pomiędzy rabatami a żywopłotem jest pusty pas, bo tam wodociąg rok temu zrobili i nie będę tam nic sadzić.











____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies