Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

Sebek 22:02, 02 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Małgosiu - obciąć trzeba - po zimie będą zgniecione.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
an_tre 22:09, 02 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
aldonaz napisał(a)








Aldonko cudo!!! jak ja lubię takie widoki, a u nas śniegu co kot napłakał
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Pszczelarnia 13:30, 08 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aldono, a masz żywopłot różany? Z gatunków rosa rugosa? Ja właśnie byłam u Ani DS i się rozmarzyłam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aldonaz 13:57, 08 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Pszczelarnia napisał(a)
Aldono, a masz żywopłot różany? Z gatunków rosa rugosa? Ja właśnie byłam u Ani DS i się rozmarzyłam.


Ewo, działka jest za wąska i nie ma miejsca na żywopłot. Rośnie jeden krzak róży pomarszczonej i bardzo sie rozrasta. Muszę podcinać nowe pędy, bo zajmie miejsce innym roślinom.



Wyrosła nawet w środku tawułki.

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 14:40, 08 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
malgocha1960 napisał(a)
Zdjecia zimowe piękne,ale zdecydowanie wolę wracać bez końca do twoich kwiatów letnich.Czy okrywałas swoje hortensje ogrodowe?Ja nie,trudno,beda zdobiły liścmi jedynie.
Widziałam u ciebie piekne stare wiejskie łubiny,czy masz je z własnego siewu? Ja 2 lata z rzędu kupowałam po 3 kolory w biedronce sadzonki i za pierwszym razem wyszedł jeden mizerny fioletowy kwiat,pozostałe kolory,żółty i czerwony ,przepadły.W ubiegłym roku kupiłam w brico dwie paczuszki nasion,w jednym miejscu wyszedł mi jeden i o dziwo zakwitł malutkim kwiatem niebieskim,w drugim miejscu mam nawet dorodną kepę,ale zobaczymy co bedzie z nich wiosną.
Aldonko,one mają cały czas zielone liście,czy wiosną mam je obciąć?


Małgosiu, hortensje okryłam w tym roku dość solidnie. W ubiegłym tego nie zrobiłam, więc prawie nie kwitły.
Łubin wysiałam z nasion i rośnie bez problemu. Oczywiście liście trzeba ściąć jesienią.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
AgnieszkaBK 23:53, 08 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Witaj Aldonko, dzisiaj ponownie odwiedziłam Twój wątek Świetnie przebudowaliście dom... piękna okolica, masz uroczy ogród pełen urzekających kwiatów
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
monteverde 00:01, 09 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A zbierasz owoce róży na przetwory?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
malgocha1960 08:21, 09 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ja swoja dziką różę przesadziłam jesienią w róg działki,bo zaczęła rozłazić się niesamowicie miedzy kamieniami nawet.Zobaczymy czy w innym miejscu sobie poradzi,bo tam jest kiepska ziemia.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
aldonaz 11:14, 09 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
monteverde napisał(a)
A zbierasz owoce róży na przetwory?


Nie zbierałam, bo było za mało, ale planuję to zrobić w tym roku. Znalazłam fajne przepisy w gazecie.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
aldonaz 11:16, 09 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
malgocha1960 napisał(a)
Ja swoja dziką różę przesadziłam jesienią w róg działki,bo zaczęła rozłazić się niesamowicie miedzy kamieniami nawet.Zobaczymy czy w innym miejscu sobie poradzi,bo tam jest kiepska ziemia.


Na pewno sobie poradzi, jest mało wymagająca. U mnie ziemia bardzo licha.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies