Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

Margo2 18:53, 04 mar 2012


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 793
Agunia, witaj stara znajomo
Margo2
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Jule 15:31, 05 mar 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 12
Czesc Agus
Ale pieknie u mnie, fakt przymrozek byl ale takie slonce swieci, ze zyc sie chce. Wyszlam na chwilke, zeby trawy - sztuk 6 - sciac i skonczylo sie na 3 godzinnym goleniu ogrodka.... no ale juz mam wszystko przyciete. Ziemia juz rozmarzla i teraz mokro przeokropnie. Zima byla spoko, wszystko przetrwalo az szkoda bylo ciac
Jeszcze tylko rozyce zostaly ale to jeszcze troche.
____________________
Margo2 21:50, 05 mar 2012


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 793
Jula, u Ciebie faktycznie mogło wszystko przetrwać.
Dzisiaj to nawet u nas było ciepło i przyjemnie. Można by popracować w ogródku.
Niestety dzień spędzony w pracy. Czekam na weekend, ale pewnie pogoda jak zwykle będzie do niczego
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
MilenaP 22:35, 05 mar 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Dzidka napisał(a)

[



Może zbyt lekkomyślnie zezwoliłaś mi na spacery w swoim ogrodzie, bo znów przyszłam.
Trochę dłużej zatrzymam się pośród brzóz. Tak bardzo je lubię.


ja też nie jestem w stanie przejść obok nich obojętnie. Pięknie tu!!
____________________
Milena - zielonastrefa
malgocha1960 23:19, 05 mar 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aguś,brzozy u ciebie są pieknym dodatkiem.Chciałabym,żeby i u mnie nim były,a nie drzewem dominującym.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
monteverde 00:57, 06 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witam właścicielkę następnego pięknego ogrodu na Ogrodowisku, zaglądałam wcześniej ale znaku nie zostawiłam co niniejszym czynię do Twoich brzóz wracałam wielokrotnie, o różach nie wspomnę nasadzeń bylinowych , no przepięknie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aguniada 08:25, 06 mar 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Kochani, witam i dziękuję za odwiedziny
Ostatnio rzadziej tu zaglądałam, ale postaram się nadrobić zaległości w swoim i Waszych wątkach...

Monteverde, dzięki za słowa uznania pod adresem mojego ogrodu... Liczę na ciepły i udany sezon, zwłaszcza w kontekście kwitnienia róż, których od ubiegłego roku przybyło kilkadziesiąt... Pozdrawiam!
Gosiu, wiem, że za brzozami nie przepadasz i że u Ciebie głównie śmiecą... Ja mam na działce dosłownie 5 szt, reszta to otoczenie wokół naszego ogrodu... Mam nadzieję, że długo nikt ich nie powycina...
Mileno, serdeczne dzięki!
Gosiu-margo, ja podobnie jak Ty, jestem skazana tylko na weekendową pracę w ogrodzie... oczywiście niedługo zrobi się cieplej, będzie dłużej widno i po pracy też będzie mozna coś zdziałać, ale póki co, jest to trudne... Pogoda w ten weekend na pewno dopisze, zobacz jaki mamy dziś piękny dzień
Julka, bardzo się cieszę że u Ciebie wszystkie rośliny dzielnie zniosły zimę... U mnie też na to wygląda, nawet róże nieźle ją przetrzymały i tylko gdzieniegdzie widzę ciemne pędy... Póki co, rozgarnianie kopczyków i ich przycinanie zostawiam na później... Jak dobrze pójdzie, to w weekend powoli zabiorę się za cięcie niektórych krzewów...
Irciu, Sebek, Wera, Dzidka, dziękuję, że o mnie pamiętacie!
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Jule 09:21, 06 mar 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 12
Bosh wszystko mnie boli (ikonka powyginana w paragraf) Pogoda bez zmian tz slonecznie z przymrozkiem, wyjde tez na troche, musze kupki galezi pozbierac, bo wczoraj juz sily mi braklo.
Ja jestem niereformowalna, zamiast wyjsc cos tam zrobic i na nastepny dzien znowu troche, to tak na hura i pozniej nic tylko strzelic sobie w lep (ikonka wywracajaca oczyma)
____________________
aguniada 09:23, 06 mar 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Julka, mnie do dzisiaj wszystko boli po sobotnich pracach w ogrodzie zapomniałam o istnieniu mięśni i te się teraz odzywają
Piękny dziś mamy dzień... masz pw.
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Jule 10:21, 06 mar 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 12
Mnie najgorzej uda bola, bo to w kucki przy tych moich irgach trzeba, suchodrzewach Powsadzalam troche patyczkow hortensji, jestem ciekawa czy cos z tego wyjdzie. A i troche irg sie samych z siebie ukorzenilo, to nawet kupowac na druga strone nie musze.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies