Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród irci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród irci

Mala_Mi 20:44, 10 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ircia 20:45, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
asc napisał(a)

Aniu, Agatko - to chyba dlatego, że narzekałam na brak ptaków w ogrodzie Cieszymy się oczywiście bardzo, chociaż trochę to rozregulowało nasze codzienne życie Gniazdko jest tuż przy wejściu do domu - w ciągu dnia wykorzystujemy drzwi tarasowe do wychodzenia na zewnątrz, żeby nie zakłócać ptaszynom spokoju. Jedynie nasze wyjście do pracy i oczywiście powrót moga troche niepokoic naszych nowych domowników
Agatko - pamietam o obiecanych zdjęciach Czekam aż róże rozkwitną - The Fairy, New Dawn i Pirouette ciągle w pąkach.....
Jutro wybieramy się do szkółki. Mam nadzieje wrócić z bagażnikiem pełnych roślin


Irenko..... one się do Was przyzwyczają..... byle spokolnie wchodzić i wychodzic..... ja miałą mgniazdo z jaskółkami w drzwiach balkonowych w bloku.. nic sobie nie robiły z tego że stałą mw drzwiach.......
To nagroda za te śliczne poidełko...... teraz musisz ptaszkom zrobić małe ciurkadełko...


Aniu - miałaś rację Potomstwo już jest, a nasze kosy chyba zaufały nam, bo nie reagują nerwowo kiedy się pojawiamy
Tatuś regularnie donosi świeżynkę swoim pociechom - spisuje się wzorowo
____________________
Ogród Irci
ircia 20:48, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
agata_chroscicka napisał(a)
Zdecydowałam się - albo Swany albo Alba Meidiland. Co będą mieli to wezmę Obie są dokłądnie takie jak potrzebuję.


No to jestem ciekawa, jaki będzie efekt
Ja szukam róży białej albo jasno różowej, ale dla odmiany o wąskim pokroju... Jakbyś coś wiedziała o takiej ciekawej odmianie to pamiętaj o mnie
____________________
Ogród Irci
ircia 20:50, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdzia napisał(a)
No jasne , pomyliłam daty. To dlatego że zawsze w sobotę robię zakupy a dziś robiłam o dzień wcześniej bo jutro przyjeżdża do mnie Hania.


Bogdziu - nie raz tak miałam Normalka!
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 20:57, 10 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ircia napisał(a)

Zdecydowałam się - albo Swany albo Alba Meidiland. Co będą mieli to wezmę Obie są dokłądnie takie jak potrzebuję.


No to jestem ciekawa, jaki będzie efekt
Ja szukam róży białej albo jasno różowej, ale dla odmiany o wąskim pokroju... Jakbyś coś wiedziała o takiej ciekawej odmianie to pamiętaj o mnie


Queen of Sweeden! Moja faworytka (ze zdjęć oczywiście bo ciągle jej nie mam). Nietypowo dla róż angielskich ma pokrój wąski, a kwiaty równo na tej samej wysokości na szczycie pędów. I przecudnej urody kwiat. ZObacz tutaj:http://www.whiteflowerfarm.com/66937-product.html
____________________
ogród w Holandi
ircia 21:01, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Ostatnie zakupy to 5 tuji Aurea Nana, miskanty Gracilimus, stozki bukszpanowe, hortensje Limelight i Phantom, grujecznik japoński i żurawki. Wszystko zgodnie z projektem Danusi
Nie wszystko co chcieliśmy udało się kupić i nie wszystko w takich ilościach. Ale samochód i tak więcej by nie zmieścił




grujecznik posadzony


____________________
Ogród Irci
ircia 21:02, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778



____________________
Ogród Irci
ircia 21:05, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
a tak kwitnie ogród....
lilia, która miała być biała.... Czy ktoś zna nazwę?







____________________
Ogród Irci
ircia 21:07, 10 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778






____________________
Ogród Irci
Mala_Mi 21:09, 10 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lilia azjatycka 'Netty's Pride' -a ja taką kupiłam i dostałam inne.. obydwie mamy z nią pecha
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies