Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród irci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród irci

EPODLAS 23:09, 05 lip 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Piwonia śliczna, kolorek taki delikatny. Mam takie same bodziszki. W tym roku powiększyłam o kilka sztuk bodziszkową rodzinę w moim ogrodzie. Róże - cudo.
____________________
Mój ogród
ircia 17:20, 06 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
AniaDS napisał(a)
Gdzie ta Ircia?


Jestem, jestem Aniu
Latam po wszystkich wątkach i po wszelkich możliwych stronach internetowych w poszukiwaniu najlepszych dla mnie róż Pewnie będę prosić Cię o poradę
____________________
Ogród Irci
ircia 17:27, 06 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdziu, Aniu asc, Jolu, Iwonko, Irenko, Celinko, Andziulko - dziękuję za odwiedziny i cieszę się, że pamiętacie o mnie i moim skromniutkim ogródku

Bożenko - ja też kocham bodziszki Posiałam nawet w tym roku mieszankę różnych odmian. Będzie jednak niewielka z nich pociecha, bo jakieś paskudy pożerały moje siewki jak tylko zaczęły nasiona kiełkować Udało się uratować tylko 6 sztuk. Mam nadzieję, że będą różne
A ten różowy bodziszek to Patricia Cudny!!!!!!!!!!!!

____________________
Ogród Irci
ircia 17:36, 06 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Któregoś poranka zaskoczyło mnie gniazdko w naszym carporcie..... Kosy uwinęły się z nim błyskawicznie Uwieczniłam etap 3 jajek - ostatecznie jest 5 Czekamy na potomstwo

____________________
Ogród Irci
Mala_Mi 18:53, 06 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie dość, żę pogoda robi psikusy.... mieszajac pory roku.to co ja widzę u Irenki... Wielkanoc..aż kilka razy przeczytałam datę postu ...... bo myślałam, że to wiosna......
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agata_chrosc... 20:24, 06 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Hej, czyli nowe pokolenie pod Twoim dachem wyrasta! U mnie też mają gniazda, ale chyba zaczęły wcześniej niż u Ciebie, bo właśnie dzisiaj pierwszego młodziaka widziałam - taki śmieszny, jakby bez ogona.
I czekam oczywiście na nowości z Twojego ogrodu. Przede wszystkim na róże!
____________________
ogród w Holandi
ircia 21:18, 06 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Aniu, Agatko - to chyba dlatego, że narzekałam na brak ptaków w ogrodzie Cieszymy się oczywiście bardzo, chociaż trochę to rozregulowało nasze codzienne życie Gniazdko jest tuż przy wejściu do domu - w ciągu dnia wykorzystujemy drzwi tarasowe do wychodzenia na zewnątrz, żeby nie zakłócać ptaszynom spokoju. Jedynie nasze wyjście do pracy i oczywiście powrót moga troche niepokoic naszych nowych domowników
Agatko - pamietam o obiecanych zdjęciach Czekam aż róże rozkwitną - The Fairy, New Dawn i Pirouette ciągle w pąkach.....
Jutro wybieramy się do szkółki. Mam nadzieje wrócić z bagażnikiem pełnych roślin
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 21:21, 06 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Oj to koniecznie pokazuj! A ja też jutro rodzinę zabieram siłą do takiego fajnego miejsca, gdzie m.in. róże mają i bardzo jestem ciekawa z czym wrócę To sobie zdobycze powymieniamy!
____________________
ogród w Holandi
ircia 21:29, 06 lip 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
agata_chroscicka napisał(a)
Oj to koniecznie pokazuj! A ja też jutro rodzinę zabieram siłą do takiego fajnego miejsca, gdzie m.in. róże mają i bardzo jestem ciekawa z czym wrócę To sobie zdobycze powymieniamy!


No, no..... Jestem ciekawa co przywieziesz A zdecydowałaś się na jakas konkretna na białą okrywową?

____________________
Ogród Irci
Bogdzia 21:33, 06 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jutro juz jest dziś . I co kupiłaś???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies