Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

GabiK 13:35, 19 kwi 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Rozumiemy. Dobrze, że zdążyłam się zgłosić.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 13:44, 19 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogdziu, nie stresuj się, nie musisz wesela szykować, każdy ciasto przywiezie, postawimy, pokroimy i już. Nie chcemy narażać nikogo na stres z tego powodu.
Bedziemy tylko koło 4 godzin a może krócej i mam nadzieję jakąś akcję ogrodową zrobić, wymyśl nam zadanie

A jak nie to tyle się pewnie zejdzie fotografowanie kwiatów i ogrodu.

Pozdrawiam i nie martw się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 16:06, 19 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Danusiu ja owszem troche się stresuję i nie chodzi tu absolutnie o jedzenie bo z tym sobie poradze mam nadzieję. Liczba zgłoszonych osób zaczęła dochodzic do 40 wiec się wystraszyłam i najbardziej tu chodzi o toalety bo u mnie jest oczyszczalnia ścieków a nie ma kanalizacji , no i moze byc też problem z pogodą(odpukac) i wtedy ta ilośc osób jest moim zdaniem liczbą maksymalna by się zmieścic w domu.. Wprawdzie od tego czasu ubyła Ania An-Tre ale gdy zaczną kwitnac rh mogło by byc jeszcze dużo chętnych a nie chcę nikomu robic przykrosci odmową więc teraz był dobry czas by zamknąc listę. Chętnie zaprosze do siebie znów w innym terminie.

Nie widzę jakiegoś zadania do wykonania ale jeszcze sie rozejrze , natomiast myślę nad konkursem z nagrodami.A zdecydowanie najwazniejsze jest by można było sie poznac i miło spędzic czas.Na to cztery godziny nie wystarczą. Zapraszam na cały dzień i nie zrozumcie źle moich intencji gdy to pisałam bo bardzo bedzie mi miło Was gościc nawet wszystkich tylko nie w jednym dniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 22:36, 19 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Intencje zrozumiane I tak jesteś WIELKA..... nie tylko Twoje RH
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
marzena 22:09, 21 kwi 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Bogdziu, ja na poczatku zgłaszałam chęć przyjazdu, ale również zaznaczałam, że być może nie będę mogła się zjawić w tym terminie...
tak się właśnie dzieje, żałuję bardzo... i informuję, abyś wiedziała ...
pozdrawiam i życzę miłego spotkania i liczę na Wasze fotki cudownych rh i wszystkich uczestniczących w spotkaniu
____________________
marzena O....!
Madzenka 22:22, 21 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bożenko ja przyjeżdżam bez męża ale z krzesłami. Nie wiem czy się prasol ogrodowy zmieści, chyba nie ale deszcz też by nie był nam straszny.
Dziewczyny brać płaszcze przeciwdeszczowe!
Bożenko nie stresuj się wpadniemy, natrzaskamy fotek, zadepczemy trawnik, napełnimy szambo (oczyszalnie) i sobie pojedziemy.... Aha i ciasto zjemy.

Dziewczyny trzeba listę ciast stworzyć aby się nie powtarzać! Mam zrobić sernik z brzoskiwniami, szarlotke z lodami czy sałatkę??? I zabrać prosze ze sobą talerzyki plastikowe i kubeczki, coby gospodyni po nas zmywac nie musiała!

Bożenko przepraszam, ze sie tak panoszę ale taka inwazja ogrodowiczanek jak się u Ciebie zapowiada to prawie jak szarańcza, tylko Ty i szefowa możecie nad nami zapanować. W przeciwnym razie spod Rh bedzie trzeba nas wyciągać, bo będziemy fotki podłoża robić...
Proponuję stworzyć regulamin pobytu i zakres przedmiotowy niezbędnika ogrodowiczanki na przyjazd do Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Krys 22:32, 21 kwi 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Prosze ja upiekę sernik z brzoskwiniami
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Madzenka 22:33, 21 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krys napisał(a)
Prosze ja upiekę sernik z brzoskwiniami


Ale tylko pod warunkiem, że będzie lepszy od mojego popisowego z rumem i budyniem waniliowym i migdałami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 00:04, 22 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba będzie konkurs czyje ciasto najlepsze? hehe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 00:08, 22 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wiem kto zdobędzie ostatnie miejsce Wiec bez stresu........
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies