Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Mala_Mi 16:06, 22 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jotka napisał(a)
Regulamin boski. Bogdzia na prędce go napisała, a ja na prędce go przeczytałam i nie wszystko zrozumiałam
Czytam jeszcze raz ...

1. Nie gospodyni dostaje wysokie ciśnienie.

2. Nie należy przywozić ciast Ani, jej ciasta będą gorsze.

3. Nie przywozić parasoli, stołów, łóżek, szaf i innych mebli w razie deszczu.

4. Należy Gospodynię oraz zastaw?

5. Kurs będzie tyczył ciast, ale może to być kurs szybkości lenia

6.Nie wolno samopas dwa oczka w jedno

7. Wolno zabrac tylko trawnik.
.
8. Należy się postarac sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom.

9. W razie gospodyni opisywania innych ....


Bogdziu, fantastyczna dziewczyno pozdrawiam






____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 16:55, 22 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajne te regulaminy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Martek 18:13, 22 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogdzia napisał(a)
Tylko jeden dzień mnie tu nie było a już niektórzy sporo narozrabiali. Marzenka zaproponowała stworzenie regulaminu więc tak na prędce go stworzę.

1. Nie wolno denerwowac gospodyni pomysłami przez które dostaje wysokie ciśnienie.

2. Nie należy przywozic ciast ani innego jedzenia. Tym zajmie się gospodyni, nawet jesli jej ciasta będą gorsze od ciast Gości ( a może nawet dużo gorsze).

3. Nie wolno przywozic parasoli, stołów,łóżek, szaf i innych mebli ze swych domów. W razie deszczu gospodarze maja kilka dachów .( dom , garaż , wiata, komórka, piwnica)

4. Nie należy przywozic sztucców, talerzy, kubków. Gospodynię stac na taka jednorazową zastawę.

5. Konkurs nie będzie dotyczył ciast, ale może to byc konkurs szybkości pielenia działki a jak działki zabraknie to i lasu.---( chyba żartuję).

6.Nie wolno pusczac samopas dzieci bo w ogrodzie są dwa oczka w tym jedno o głębokości do 1,8m.

7. Wolno a nawet trzeba zabrac obuwie na niskich obcasach bo w ogrodzie nie ma żadnych ścieżek tylko trawnik więc szpilki będą się zapadac
.
8. Należy się postarac byc jak najdłużej u Bogdzi by swą obecnością sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom którzy mając nadzieję na miłe spotkanie głownie po to przecież przyjadą.

9. W razie potrzeby gospodyni zastrzega sobie prawo dopisywania innych punktów do regulaminu.
10. Należy przywieźć ze sobą swojską naleweczkę ,mam dużą piwnicę )))))))))
Bogdziu obciąż czymś gości co ich tak rozpuszczasz...? ))))))))))))


____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Bogdzia 18:37, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Widzę że goście i nie goście świetnie się bawią. A ja jako gospodyni muszę zachowac powagę i z powagą dopisuję do regulaminu dziesiąty punkt napisany przez Hanie. Regulamin kiepsko czytajacej Joli przypadł mi bardzo do gustu i bedzie obowiązywał na spotkaniu u niej . Bedzie super zabawa. Ja już sie wybieram nawet gdyby to miało byc za 50 lat.

Marto własnie obciążyłam gości koniecznością dostosowania się do p-tu 10 regulaminu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:42, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzenko , Aniu bardzo bedzie nam żal ze Was nie ma. Marzenko ponieważ nie mówiłas zdecydowanie ze przyjedziesz to Ciebie nie liczyłam chociaz wolała bym liczyc, a Ania była zaliczona do gości ale nic z tego nie wyjdzie, niestety.Szkoda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:43, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziękuję wsystkim niezainteresowanym za zainteresowanie naszym spotkaniem które jeszcze się nie zaczęło a już jest wesoło.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Joanka 19:15, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Hahahahahaha....... brzuch mnie boli od śmiechu. Regulaminy bombowe
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Joanka 19:17, 22 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Bogdzia napisał(a)



.
8. Należy się postarac byc jak najdłużej u Bogdzi by swą obecnością sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom którzy mając nadzieję na miłe spotkanie głownie po to przecież przyjadą.





Na prawdę nie mogę zostać na noc....... hihihihihihi.....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Bogdzia 19:28, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Joanka napisał(a)




.
8. Należy się postarac byc jak najdłużej u Bogdzi by swą obecnością sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom którzy mając nadzieję na miłe spotkanie głownie po to przecież przyjadą.





Na prawdę nie mogę zostać na noc....... hihihihihihi.....


Gdyby wszyscy mogli to bym dopiero miała kłopot ale zaproszenie jest na 19 maja- od rana do wieczora więc kłopotu nie bedę miała.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 19:32, 22 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdziu namiotów nie przewidujesz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies