Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

monteverde 00:17, 22 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)
Danusiu ja owszem troche się stresuję i nie chodzi tu absolutnie o jedzenie bo z tym sobie poradze mam nadzieję. Liczba zgłoszonych osób zaczęła dochodzic do 40 wiec się wystraszyłam i najbardziej tu chodzi o toalety bo u mnie jest oczyszczalnia ścieków a nie ma kanalizacji , no i moze byc też problem z pogodą(odpukac) i wtedy ta ilośc osób jest moim zdaniem liczbą maksymalna by się zmieścic w domu.. Wprawdzie od tego czasu ubyła Ania An-Tre ale gdy zaczną kwitnac rh mogło by byc jeszcze dużo chętnych a nie chcę nikomu robic przykrosci odmową więc teraz był dobry czas by zamknąc listę. Chętnie zaprosze do siebie znów w innym terminie.

Nie widzę jakiegoś zadania do wykonania ale jeszcze sie rozejrze , natomiast myślę nad konkursem z nagrodami.A zdecydowanie najwazniejsze jest by można było sie poznac i miło spędzic czas.Na to cztery godziny nie wystarczą. Zapraszam na cały dzień i nie zrozumcie źle moich intencji gdy to pisałam bo bardzo bedzie mi miło Was gościc nawet wszystkich tylko nie w jednym dniu.

Bogdziu ja też miałam stracha, ale wszystko poszło składnie, dziewczyny dużo nawiozły, Bogusia ugotowała i przywiozła w słoikach zupę meksykańską było wszystkiego w brud i do jedzenia i do wypitki, podawałam też jedzenie na plastikowych talerzykach, to kosztuje grosze i sztućce też takowe były tylko u mnie było mniej osób
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Krys 10:01, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Marzena2007 napisał(a)

Prosze ja upiekę sernik z brzoskwiniami


Ale tylko pod warunkiem, że będzie lepszy od mojego popisowego z rumem i budyniem waniliowym i migdałami


Marzena to ja odpuszczam ,nie jestem specjalistka w pieczeniu Ja pieke sernik z brzoskwiniami i na wierzchu białko ubite do konkursu nie startuję
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 15:23, 22 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tylko jeden dzień mnie tu nie było a już niektórzy sporo narozrabiali. Marzenka zaproponowała stworzenie regulaminu więc tak naprędce go stworzę.

1. Nie wolno denerwowac gospodyni pomysłami przez które dostaje wysokie ciśnienie.

2. Nie należy przywozic ciast ani innego jedzenia. Tym zajmie się gospodyni, nawet jesli jej ciasta będą gorsze od ciast Gości ( a może nawet dużo gorsze).

3. Nie wolno przywozic parasoli, stołów,łóżek, szaf i innych mebli ze swych domów. W razie deszczu gospodarze maja kilka dachów .( dom , garaż , wiata, komórka, piwnica)

4. Nie należy przywozic sztucców, talerzy, kubków. Gospodynię stac na taka jednorazową zastawę.

5. Konkurs nie będzie dotyczył ciast, ale może to byc konkurs szybkości pielenia działki a jak działki zabraknie to i lasu.---( chyba żartuję).

6.Nie wolno pusczac samopas dzieci bo w ogrodzie są dwa oczka w tym jedno o głębokości do 1,8m.

7. Wolno a nawet trzeba zabrac obuwie na niskich obcasach bo w ogrodzie nie ma żadnych ścieżek tylko trawnik więc szpilki będą się zapadac
.
8. Należy się postarac byc jak najdłużej u Bogdzi by swą obecnością sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom którzy mając nadzieję na miłe spotkanie głownie po to przecież przyjadą.

9. W razie potrzeby gospodyni zastrzega sobie prawo dopisywania innych punktów do regulaminu.


10. P-kt dodany przez Hanię: Nalezy zabrac ze sobą humor, dowcip a także uśmiechy razem z twarzami.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 15:34, 22 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Regulamin bombowy
Ale zabierasz dziewczynom możliwość pochwalenia się zdolnościami kulinarnymi
Mnie to nie dotyczy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 15:38, 22 kwi 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
podczytuje wątek i usmiałam się przednio
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
hanka_andrus 15:43, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I punkt 10! Należy zabrać ze sobą humor ,dowcip,a także uśmiechy razem z twarzami!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 15:45, 22 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
I punkt 10! Należy zabrać ze sobą humor ,dowcip,a także uśmiechy razem z twarzami!

No to Hanusi napewno bedzie brakowało
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 15:47, 22 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Będę czuwać przy kompie! I odpowiednio popiszę .......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jotka 15:52, 22 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Regulamin boski. Bogdzia na prędce go napisała, a ja na prędce go przeczytałam i nie wszystko zrozumiałam
Czytam jeszcze raz ...

1. Nie gospodyni dostaje wysokie ciśnienie.

2. Nie należy przywozić ciast Ani, jej ciasta będą gorsze.

3. Nie przywozić parasoli, stołów, łóżek, szaf i innych mebli w razie deszczu.

4. Należy Gospodynię oraz zastaw?

5. Kurs będzie tyczył ciast, ale może to być kurs szybkości lenia

6.Nie wolno samopas dwa oczka w jedno

7. Wolno zabrac tylko trawnik.
.
8. Należy się postarac sprawic przyjemnośc gospodarzom i innym Ogrodowiczanom.

9. W razie gospodyni opisywania innych ....


Bogdziu, fantastyczna dziewczyno pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
an_tre 16:01, 22 kwi 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
marzena napisał(a)
Bogdziu, ja na poczatku zgłaszałam chęć przyjazdu, ale również zaznaczałam, że być może nie będę mogła się zjawić w tym terminie...
tak się właśnie dzieje, żałuję bardzo... i informuję, abyś wiedziała ...
pozdrawiam i życzę miłego spotkania i liczę na Wasze fotki cudownych rh i wszystkich uczestniczących w spotkaniu
Ja też bardzo żałuję, że nie będę mogła uczestniczyć w spotkaniu i wpisać się w laurkę życzę wam pięknej pogody, bo dobrego humoru i wspaniałej atmosfery z pewnością nie zabraknie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies