Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Milka 20:41, 09 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
leonia_pawlik napisał(a)




Irenko, kochana dziewczyno. Dziękuję za życzenia świąteczne, które odwzajemniam. W tej chwili mogę jedynie pożyczyć Ci miłego świątecznego popołudnia, gdyż bardzo jestem spóźniona, za co serdecznie przepraszam. Nie było mnie tutaj dość długo........ i widzę, że dużo się u Ciebie dzieje. Dopiero co obchodziłaś " jubileusz" dwusetnej strony, a tu już 276 strona! A u nas wiosna bardzo spóźniona w tym roku. Zakwitły, w dodatku bardzo nieśmiało, pierwsze krokusy oraz cebulice. Przesyłam Ci więc zdjęcie mojego białego krokusika, które zrobiłam w samo południe któregoś słonecznego dnia.



Ps. Podziwiam buciki i torebkę, które sobie sprawiłaś. Kolor szałowy, fason również. A nauczyłaś się już chodzić w bucikach?


Odnalazła sie nasza zguba mam nadzieję, żeś zdrowaa a kwiatek cudny, bo taki wiosenny
Na razie trenuję i nawet siedząc, a będąc w takich obcasach, męczę się, no nie to już śmiech!
Pozdrawiam dyngusowo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
andziulka 20:44, 09 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Irenko, widzę, że przymrozek zrobił swoje szkoda tych pięknych hortensji i innych kwiatków. Jak nie w tym roku, to w przyszłym zakwitną A może okaże się, że tak do końca nie wszystko zmarzło i coś z tego zakwitnie. Trzymam kciuki
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Bogdzia 20:54, 09 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie magnolie jeszcze w pąkach jeszcze niezbyt dużych ale czy zakwitna trudno powiedziec bo -8 to jednak duży mróz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Wieloszka 20:57, 09 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
A ja już dzisiaj dumałam, gdzie by tu magnolię posadzić... Ale jak czytam o tym przemarzaniu, okrywaniu i startach, to mi chęć na nią mija...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Celina 20:58, 09 kwi 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Kolor bucików bomba!! mogę tylko westchnąć ehh.! Takie obcasy boskie!!ale mogę tylko zaśpiewać "ja mam to już za sobą..."
____________________
Celina - Moje poletko
Milka 21:06, 09 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dziekuję za wsparcie Andziula może coś odbije, a jak nie to trudno; najgorzej, że jeszcze tego miodownika wsadziłam i też umarzł górą, więc mam nadzieję, ze odbije od korzenia, bo był cholera drogi; ale jeszcze dużo muszę się uczyć

a ja dziś przełaziłam w dresie z gośćmi i psami
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 21:08, 09 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witaj Irciu Miła
Nadrobiłam troszkę i tak mam nadzieję,że święta w Miłkowie jak najbardziej sympatycznie upływają ...?
Za to co się trafiło dekoracjom to ja bym ci tu napisałam,ale daruję publicznie nie będę )))))))))
Poza tym moje siewki też na próbę wystawiam codziennie i codzinnie mi coś wypada ))Zupełnie nieprofesjonalna ze mnie ogrodniczka )))))))))))))))))Jak rzadnego sezonu wcześniej
Eleganckie buciki i torebka.
Na baleriny mam za duże balerony,a kowbojki też moje ulubione,ale nie koniecznie klasyki
Raczej chodzi mi o fason czuję się w nich jak baba herkules i to mi odpowiada ))))
Chciałabym mieć takie nieokrzesane,wiekowe egzemplarze bukszpanów ostanio nawet o tym ciągle rozmyślam )))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Milka 21:08, 09 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
U mnie magnolie jeszcze w pąkach jeszcze niezbyt dużych ale czy zakwitna trudno powiedziec bo -8 to jednak duży mróz.

To dorze, ze w pakach, ale jestem zdziwiona, że nadal taki mróz!!!
W sumie dzis było dośc ciepło i słonecznie, tylko jeszcze taki zimny wiatr wiał; trzymam kciuki za twoja magnolie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Joanka 21:09, 09 kwi 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Świetna fotka Irenko
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Martek 21:10, 09 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
irena_milek napisał(a)
Dziekuję za wsparcie Andziula może coś odbije, a jak nie to trudno; najgorzej, że jeszcze tego miodownika wsadziłam i też umarzł górą, więc mam nadzieję, ze odbije od korzenia, bo był cholera drogi; ale jeszcze dużo muszę się uczyć

a ja dziś przełaziłam w dresie z gośćmi i psami

Przekalkuje No bomba Irciu,modelka !!!
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies