Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen motyli......

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen motyli......

leonia_pawlik 16:59, 09 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285




Ponieważ za bardzo nie mam się czym chwalić, więc pozwólcie, że będę nieskromna i pochwalę się słonecznikami, które wyhaftowałam ubiegłej zimy. Trzeba przecież było czymś zająć ręce..........
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
Mala_Mi 17:09, 09 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
leonia_pawlik napisał(a)




Ponieważ za bardzo nie mam się czym chwalić, więc pozwólcie, że będę nieskromna i pochwalę się słonecznikami, które wyhaftowałam ubiegłej zimy. Trzeba przecież było czymś zająć ręce..........

O t oz Krysią Gaza (żona Zbyszka) możecie sobie podyskutowac..ona też pieknie takie obrazy robi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
hanka_andrus 17:15, 09 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Śliczne słoneczniki.A miałaś gotowy wzór czy ze schematu robiłaś?Gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
leonia_pawlik 20:47, 09 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
Dziękuję. Miałam rozrysowany wzór. Teraz mam tulipany, ale te muszę robić ze schematu i jakoś mi się nie śpieszy do roboty. Poczekam do zimy, to może najdzie mnie wena.........
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
Celina 21:31, 09 kwi 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Leoniu ja też ze Śląska Ale u nas nie było kiepsko z pogodą .Owszem nie za ciepło ale przynajmniej słonecznie. Też haftuję
____________________
Celina - Moje poletko
barbara_kraj... 22:59, 09 kwi 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
leonia_pawlik napisał(a)




A tak wygląda moja działeczka na tę porę roku- stan przedświąteczny. Niestety, wciąż mało kolorowa, bo wiosna nie chce do nas przyjść.
Martwię się, bo chyba w większości przemarzły moje róże, a takie były śliczne! (...)

Witaj Lenko, Twojej działce tyko ciepełka brak!
A z tymi różami, to wszyscy mają kłopot! Bardzo poprzemarzały! A ta przy bramce, jak się ma? Czy znów będziesz musiała do ziemi ją ciąć? Na sadzonkę liczyłam...
Planowałaś 'przemeblowanie' roślin, coś zrealizowałaś z tych planów?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
leonia_pawlik 21:47, 13 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285



Na parapecie rosną sobie pomidorki, które wczoraj zostały popikowane. Jest ich około 100 sztuk. Kotka nieszczęśliwa, bo nie może wylegiwać się na swoim ulubionym miejscu. Pewnie zdziwi was ta ilość sadzonek. No tak, moje panie, na sadzonki naszych pomidorków czekają znajomi. Trudno było im odmówić.
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
leonia_pawlik 21:58, 13 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285



Dzisiaj posadziłam na działce ciemiernika. Mój działkowy ciemiernik niestety zimą zmarzł. Ciekawa jestem, Basiu, co się dzieje z Twoim ciemiernikiem, bo też marnie wyglądał na przedwiośniu.






A to pierwszy wiosenny bukiet. Sasanki w tym roku są bardzo opóźnione. W ogóle wiosna u nas bardzo spóźniona, ale wreszcie zaświeciło słoneczko, robiło się cieplej, więc myślę, że przyroda bardzo szybko nadrobi opóźnienie.







A to gałązki forsycji na tle wiosennego, nieco zachmurzonego, nieba.


____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
leonia_pawlik 22:01, 13 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
Basiu, róża kaskadowa, ta na pergoli przy wejściu, przeżyła. Na pewno trzeba będzie wyciąć wiele suchych gałązek, ale jeszcze z tym czekam, bo jeszcze za wcześnie na cięcie. W każdym razie, sadzonkę masz zapewnioną.











Tak zwane " przemeblowanie" zrobiłam jesienią.Do uporządkowania, a raczej do odmłodzenia roślin, pozostała mi jeszcze jedna rabata, na której rosną byliny i powinnam zrobić to własnie teraz, ale nie wiem, czy się na to zdobędę. Czekam na wenę twórczą, a jeśli mnie nie nawiedzi, to zrobię to jesienią.
I to wszystko, Basiu. Pozdrawiam Cię i przesyłam Ci gałązkę kwitnącej róży kaskadowej
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
hanka_andrus 22:42, 13 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne sadzonki pomidorowe!! A róża....zachwycająca!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies