Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen motyli......

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen motyli......

Mala_Mi 22:56, 13 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moja rabata bylinowa tez idzie do poprawki..ale chyba juz w przyszłym roku...w tym nie da rady
Moje róze prawie zdechły po zimie...za to ciemierniki mają sie dobrze... nawet kolejengo dziś sobie dokupiłm na ryneczku :
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
barbara_kraj... 18:23, 15 kwi 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
leonia_pawlik napisał(a)
Basiu, róża kaskadowa, ta na pergoli przy wejściu, przeżyła. Na pewno trzeba będzie wyciąć wiele suchych gałązek, ale jeszcze z tym czekam, bo jeszcze za wcześnie na cięcie. W każdym razie, sadzonkę masz zapewnioną.


Tak zwane " przemeblowanie" zrobiłam jesienią.Do uporządkowania, a raczej do odmłodzenia roślin, pozostała mi jeszcze jedna rabata, na której rosną byliny i powinnam zrobić to własnie teraz, ale nie wiem, czy się na to zdobędę. Czekam na wenę twórczą, a jeśli mnie nie nawiedzi, to zrobię to jesienią.
I to wszystko, Basiu. Pozdrawiam Cię i przesyłam Ci gałązkę kwitnącej róży kaskadowej

Dzięki, Lenko, za różyczkę. Mam nadzieję, że i tę żywą wkrótce dostanę
Mój ciemiernik cierpi okrutnie. Po zimie zaczął się zbierać ale ponowne przymrozki znów go dopadły mimo przykrycia stroiszem. Jest nadzieja, że się odnowi, bo coś tam zielonego widzę. Mam dużo strat, szczególnie wsród róż! Jeszcze ich nie odkryłam, jednak po sczerniałych pędach widzę marnie ich przyszłosć.
Zobacz jaka wiosna u mnie. Też skąpa
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Milka 13:31, 16 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bardzo piękny obraz słoneczników zdolna jesteś
róże, ciemierniki tez piękne, ale sadzonki pomidorów, wprost bajeczne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AniaDS 18:40, 16 kwi 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Piękny ten obraz, trzeba mieć do tego ręce.
Ja nie mam .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
leonia_pawlik 15:01, 18 kwi 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285


Pawlikowska-Jasnorzewska Maria

Fiolek - to slowik.





Serdecznym liściem ogrzane
Chcąc miłości aksamit wysłowić
Skromne fiołki
śpiewają wonności sopranem
W świecie kwiatów
Fiołek - to słowik.

















Już widać wiosnę na łąkach.
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
Milka 15:03, 18 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale pięknie uchwycony fiołek jaki dumny!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AniaDS 18:18, 03 maj 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Fiołki skromne, ale piękne.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
barbara_kraj... 20:49, 03 maj 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
leonia_pawlik napisał(a)


Pawlikowska-Jasnorzewska Maria

Fiolek - to slowik.
Serdecznym liściem ogrzane
Chcąc miłości aksamit wysłowić
Skromne fiołki
śpiewają wonności sopranem
W świecie kwiatów
Fiołek - to słowik.




Już widać wiosnę na łąkach.


Pięknie uchwyciłaś Lenko te kwiatki. Pierwszy zniewala zapachem, drugi oznajmia, że przyszła wiosna
I któż by przypuszczał, że w końcu kwietnia lato do nas zawita? Pytanie, na jak długo?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Mala_Mi 20:54, 03 maj 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj..... dawno Cię nei było
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
leonia_pawlik 09:19, 04 maj 2012


Dołączył: 22 sie 2011
Posty: 285
















Dzi



Witam Was, Dziewczyny, " tulipanowo". Dziękuję Wam za pamięć. Wasze wpisy mobilizują mnie, by od czasu do czasu zajrzeć na Ogrodowisko". Stwierdzam, że nie jestem systematyczna, a przecież tak tu sympatycznie, tyle tu życzliwych osób, a ja "błąkam" się gdzieś po innych portalach. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pięknej, słonecznej wiosny. U nas wiosna wybuchła ze zdwojoną siłą. Tulipany niestety już przekwitają, sprawiły to ostatnie upały. A szkoda, bo tak krótko kwitły. Teraz nadchodzi czas konwalii i bzów. Jeszcze moment, a będę mogła pokazać Wam moje przepiękne bzy.
____________________
Leonia - Ogród pełen motyli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies