Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

lojalna_ 15:12, 21 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Graby ida w siłe ))) jak wysoki masz ten zywopłot?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MirellaB 16:50, 21 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pogoda dzisiaj była super. Część traw związałam, jutro reszta. Kilka dni jeszcze ma być ładnie.

Współczuję bolącego nadgarstka Mi stawy dokuczają

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anabell 18:59, 21 lis 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Monico - jak mają Ci działać stawy jak tylko pucujesz ogród cały rok a w wolnej chwili dom

Dziś poszłam skończyć strzyżenie tuj, trudno że b. późno ale nie przeżyłabym zimy z takim obciążeniem jeszcze tyle do zrobienia.
Latałam z piłą i myślałam o Twoich cięciach i o Tobie ile pracy wkładasz, a tu masz pokazujesz swoje
Pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Margerytka40 08:23, 22 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Borbetko interesuje mnie jak sobie radzisz z liśćmi w kamyczkach . Widzę że Twój sad podsypany żwirkiem to pewnie liści w kamieniach sporo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasiek 11:57, 22 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Borbetka napisał(a)


Wszystkie fotki bardzo ladne, ale ta spodobala mi sie najbardziej Z checia zobaczylabym to samo ujecie wiosna, masz takie?
____________________
Bawarka
Borbetka 12:47, 28 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Jolu - czasami czasu brak. Ale ciągle tak samo u mnie. Co pokazywać?
Aniu - .
Jolu Lojalna - nie mam żywopłotu grabowego. Gdzie go wypatrzyłaś?
Mirelko - pierwszy raz w tym roku tak mam, że wszystkie stawy czuję. Nie wiem co jest grane.
Anabell - zastanowiłam się nad Twoim wpisem. Faktycznie tak jest. Ciągle pełna eksploatacja mojego organizmu. Zabrałam się za gimnastykę od jakiegoś czasu. Mam 18 godzin callaneticsu za sobą. Dla mnie to najlepsza aktywność to rozciąganie.
Margerytko - w tym roku trochę mam problem z sadem. Jesień była bardzo mokra i nie zdążyłam wszystkich liści zebrać. W sobotę odkryłam, że mi wygniły te co leżały. Musiałam to pozbierać ręcznie. Masakra. Jest fajnie, gdy jesień sucha. Zbieram liście odkurzaczem.
Kasiu - mam taką fotkę, prawie taka sama.



Pozdrawiam wszystkich. Oto, co mój M. zrobił do dekoracji ogrodu zimą.




____________________
borówcowy wizytowka
lojalna_ 12:54, 28 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jaaaaa. pisze jak byk ze z buka a myslałam ze jak spojrzę to juz wiem ))) to cudo na mysli miałam /))))


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:55, 28 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jakie śliczniutkie choineczki /))) buziaczki sle ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Alicja169 13:21, 28 lis 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Borbetka napisał(a)
Jolu - czasami czasu brak. Ale ciągle tak samo u mnie. Co pokazywać?


Dla zapracowanych i z deficytem czasu zamieściłam u siebie skrót dzisiejszych postów ogrodowiskowych.
Zapraszam. Wiele wątków w jednym miejscu
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
MirellaB 13:24, 28 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Moniczko fajne choineczki Takie zostają czy będą przyozdobione?
Jola z lawendowego ma coś podobnego
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies