Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

HanaK 11:48, 30 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2015
Posty: 302
Lubię zaglądać do Twojego ogrodu, fajnie zapowiada się ta rabata z Red baronem i zawilcami.
____________________
Hania Ogród nowoczesny w pradolinie Warty
Borbetka 15:06, 18 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Elinka napisał(a)
Witaj, Borbetko, doczytałam ze masz zywopłot z jałowców, czy możesz napisać jaka to odmiana, czy Blue arrov?
Powiedz mi prosze jak ty je tniesz , czy od malego , czy jak osiagnely chciana wysokosc, czy tylko z gory czy boki tez.
Mam kilka u siebie i chceialabym tapez tak przycinac.
Nie wiem dlaczego ich nie polecasz na zdjeciach wygladaja przepieknie.
Dzieki z gory.

Elinko, napisałam na priv. I dodam jeszcze, że cięte są i z góry i z boków. Na zdjęciu nie jest najgorzej. Fatalnie za to w realu, jeśli mają mało światła.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 15:10, 18 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Justynko, zgadzam się z tym co napisałaś. Chociaż trochę trudniej mamy, bo czasami kopać się nie da .
Haniu, teraz tylko czekać aż wszystko podrośnie. No i żeby zawilce nie zmarzły. Zobaczymy. W przyszłym roku ostatni świerk przy domku będzie uformowany. Musi się zagęścić z drobnych gałązek, bo łysina mu prześwituje. Kompostownik będę maskować bluszczem. Obmyśliłam już jak wykorzystam stare palety. I będę szczególnie pielęgnować Szmaragdy w żywopłocie, bo świerki im zabrały światło i wyglądają nieciekawie.
Aha, i posiany trawnik trochę się pokazał. Lipny lekko, ale jest.
____________________
borówcowy wizytowka
AngelikaX 16:15, 18 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej widzę, że idą zmiany choć i tak jest cudnie

czekam na wiosnę w Twoim ogrodzie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Madzenka 17:01, 19 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Coś się dzieje ogrodowo u Ciebie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 11:05, 21 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
U mnie dzieje się niewiele. Listopad i styczeń to najgorsze miesiące dla mnie. Miałam postanowienie, że tak już nie będę mówić, więc zaplanowałam prace w domu. Takie tam wiecie, dekoracje, sprzątanie itd. No i nadgarstek mi wysiadł. Słabo mam z przekręcaniem go z lewej na prawo. A przecież on głównie kręci. Jest lekko spuchnięty. Jadę z parówkami, kolagenem, D3 i K2, wszystko co się da. Trochę lepiej, ale niewiele mogę robić. Stawy chcą odpocząć i już. A ja nieprzyzwyczajona jestem do roli księżniczki w pierzu. Zatem cierpię na umyśle również, bo mnie nosi. Uprawiam gimnastykę i spacery. Na razie musi mi to wystarczyć .
Poszłam do ogrodu, bo takie słoneczko dziś. Nic nowego nie zobaczyłam, tylko doniczkowe, co je nabyłam niedawno, po mrozach okropne są. Muszę wywalić. Poza tym, te same w kółko kadry. Ale jestem. Dziękuję wszystkim, którzy tu przychodzą na mój wątek.











____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 11:10, 21 lis 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506




No i trawa wykiełkowała. Siałam bardzo późno, kiedy już nastała zimnica. Jeszcze jest rzadka, ale jest. Tyły robią się coraz ładniejsze. Już się nie mogę doczekać, kiedy wyrównam świerki i żywopłot tujowy z tyłu. Posadziłam cebulowe pomiędzy zawilcami w nowej rabacie i hortensje pod drzewami. Jestem ciekawa jak będzie wiosną.



Dla Elinki mój żywopłot z buka pokazuję. Zdjęcie z dziś.





____________________
borówcowy wizytowka
Joku 14:37, 21 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
Dość rzadko pokazujesz kadry ze swojego ogrodu więc mnie się na pewno nie znudziły. Pokazuj więcej, masz bardzo ładny ogród.
Życzę zdrowego nadgarstka.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
GorAna 15:05, 21 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Moniko, piękna słoneczna jesień w Twoim ogrodzie....mnie się nigdy nie znudzi
Zdrówka życzę....ja dzisiaj myłam okna...ciekawe jak to zniosą moje nadgarstki?
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
lojalna_ 15:11, 21 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Borbetka napisał(a)




No i trawa wykiełkowała. Siałam bardzo późno, kiedy już nastała zimnica. Jeszcze jest rzadka, ale jest. Tyły robią się coraz ładniejsze. Już się nie mogę doczekać, kiedy wyrównam świerki i żywopłot tujowy z tyłu. Posadziłam cebulowe pomiędzy zawilcami w nowej rabacie i hortensje pod drzewami. Jestem ciekawa jak będzie wiosną.



Dla Elinki mój żywopłot z buka pokazuję. Zdjęcie z dziś.








Bardzo lubie Twoje zakatki )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies