Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

Sebek 14:50, 28 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja po prostu nie wierze... Sądziłem, że dobrze znam ten ogród, a na zdjęciach dziewczyn wygląda całkiem inaczej Kompozycje genialne, ale bardziej mnie zachwyca ich perfekcyjne utrzymanie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewsyg 15:04, 28 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dlaczego tak mało zdjęć ????
Ten ogród to bajka. Vivo, doskonałe kompozycje, ogród taki dojrzały i przemyślany, boski. Podziwiam Was bardzo, macie ogrom ziemi a wszystko takie wypielęgnowane. Macie ode mnie Nobla buźki.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 15:32, 28 cze 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885



Vivo, dziś przy deszczowej niedzieli oglądam letnie spojrzenie na Twój przecudowny ogród. Tym którzy mieli okazję w nim być zazdroszczę

a mi się spodobała tym razem ta róża, napiszesz jaka duża ona jest docelowo? bo chyba doczytałam u Ani ASC że to Artemis i też się nią zachwycała.



I jeszcze mam pytanie o buki w Twoim ogrodzie- czy pryskasz je regularnie żeby szkodniki nie atakowały....ostatnio w szkółce wszystkie buki były zaatakowane przez mszyce, całe liście od dołu były oblepione na biało...fuj..i to mnie zniechęciło przed zakupem.


A poza tym mam niedosyt zdjęć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mathildis 15:53, 28 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Oglądam i jestem coraz bardziej zauroczona...

Moje ulubione zakątki

butterfly napisał(a)
Rabaty tak pieknie skomponowane, że dech zapierało...



Mala_Mi napisał(a)



Gocha napisał(a)
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
AlKa 16:20, 28 cze 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Gocha napisał(a)

Trafiłam po nitce o Małej Mi i zachwycam sie widokami i różami, które kuszą mnie niemiłosiernie. Co to za cudo bordowe?
____________________
pora na zmiany
Margarete 16:28, 28 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudny ogród, cudne kompozycje...wcale sie nie dziwię że dziewczyny porównywały go z rajem, bo jest boski
Vivo gratuluję Tobie umiejętności tworzenia takiego miejsca i podziwiam wasze z mężem wysiłki, a dzieki wizycie ogrodowiskowych gości mam cudowny kolejny spektakl, widzimy twój ogród w nowych odsłonach...ślicznie

edit.:literówki..
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Rench 17:09, 28 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Jeszcze ja kilka słów dodam...
Uczta dla zmysłów
Zaczynając od wspaniałych widoków,znacznie przewyższających jakiekolwiek moje wyobrażenie o tym ogrodzie,po upajające zapachy w każdym zakątku ogrodu,po smakołyki którymi nas uraczyli gospodarze,że nie wspomnę o wspaniałej atmosferze spotkania.

Najpiękniej ubrał w słowa urok tego ogrodu ,Leszek Długosz, którego poemat został nam odczytany na spotkaniu.

Żadne z moich zdjęć nie oddaje wspaniałości tego ogrodu, ale postaram się podzielić tym,co zarejestrował mój obiektyw i nie powtarzac się z tymi zdjeciami,które juz pokazały dziewczyny








____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 17:16, 28 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086


Ławeczki i leżaki zapraszały to spoczynku,ale nikt w szale fotografowania nawet nie spróbował czy są wygodne


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 17:23, 28 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Róża Astrid Grafin von Hardenberg zachwyciła nas swym głęboko burgundowym kolorem


Falstaff

I parka chrząszczy przyłapana
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 17:31, 28 cze 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mistrzowskie zestawienia






____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies