Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

aldonaz 01:06, 29 cze 2015


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Heleno i Stasiu, dziękuję za zaproszenie i cudowne spotkanie w Waszym niezwykłym ogrodzie. Po takiej uczcie dla wszystkich zmysłów trudno wraca się do własnego skromnego i niedoskonałego garnuszka. Heleno, jesteś niedościgłą mistrzynią w komponowaniu ze sobą roślin. Cieszę się, że mogłam ponownie odwiedzić i podziwiać to czarowne miejsce. Jesteście wspaniali!
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
danuta_ 08:36, 29 cze 2015


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Vivo i Stasiu, bardzo dziekuję za miłe chwile w Waszym cudownym raju. Przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się, iż zobaczę tak mistrzowskie kompozycje. Ogród ma wiele uroczych zakątków, i w kazdym miejscu, w którym sie zatrzymywałam szptałam do siebie " chwilo trwaj wiecznie".Zrobiłam mnóstwo zdjęć i wiem, że będę powracać do Was jeszcze nie raz spacerując i delektując sie widokami. Szkoda tylko, że juz różany zapach nie będzie mi towarzyszył.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie







____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Tess 08:53, 29 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
O matko, ale uczta... Nie znajduję słów, które oddałyby to, co odczuwam, oglądając kadry z tego ogrodu.
To chyba wrócę podelektować się raz jeszcze - może potem cos mądrego napiszę.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Margarete 12:51, 29 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jeszcze raz "przeleciałam" wszystkie fotki ze spotkania Waszego....powolutku, dokładnie sie im przyglądając........boskość ogrodu widac na każdej z nich
Wiersz cudny i to jeszcze przez kogo napisany.....przez mojego najulubieńszego barda - Leszka Długosza, uwielbiam jego poezje,jego niski piekny głos, jego piosenki - zazdroszczę Wam Vivo tkiego przyjaciela - jego płyte mam zajechaną na gramofonie (dobrze że szafce drzemie spkojnie jej drugi egzemplarz - bylismy przewidujący i kupilismy 2 szt w 1984 roku...)a przede wszystkim zazdroszcze takiego miejsca na ziemi
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
butterfly 13:15, 29 cze 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Danusia , jakie piękne zdjęcia z pozycji żaby
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Milka 13:37, 29 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jakie super spotkanie Vivo, z wielką przyjemnością obejrzałam ogród, jaki on piękny i zadbany, bogaty, jak Wy ze Stasiem to obrabiacie, ciągle podziwiam i odnajduję mnóstwo inspiracji dla siebie, pozdrawiam serdecznie
...a wiersz, nic juz nie można dodać..
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 17:52, 29 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42304
Zazdroszczę uczestnikom mozliwosci obejrzenia ogrodu na żywo

Przyjęcie i zastawione stoły wg mnie niepotrzebne, twoj ogrod to juz sam w sobie jest prawdziwą ucztą dla zmysłów

Z przyjemnoscią oglądam wszystkie fotki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Tess 18:35, 29 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
Margarete napisał(a)
Jeszcze raz "przeleciałam" wszystkie fotki ze spotkania Waszego....powolutku, dokładnie sie im przyglądając........boskość ogrodu widac na każdej z nich

się podpisuję obiema łapkami.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Joku 22:22, 29 cze 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12204
Relację ze spotkania zobaczyłam podczas podróży na ekranie telefonu. Nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła usiąść przy laptopie i obejrzeć relację na większym ekranie. Piękny , przepiękny ogród. Vivo, zeszczuplałaś chyba. Do twarzy tobie w tej fryzurze.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Marga 08:21, 01 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Mala_Mi napisał(a)
Marga.. to ja pisałam..ale to dół inspirujący

Inspirujący, inspirujący oczywiście ....tak w 80%...ale 20% to taki prawdziwy dół, że ja tak pięknie jak Viva czy Ty nigdy mieć nie będę.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies