Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

monteverde 01:21, 05 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
rosa glauca jest śliczna, a tej roślinki nie znam ale też jest b. fajna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 07:50, 05 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
viva napisał(a)

Takie małe spostrzeżenie.Wszystkie macie wszędzie blisko,ale ja k...wa tam nie popedałuje ...;( ))
Ja ma wszędzie jakoś daleko


Marto, też tak zawsze uważam, że wszędzie mam daleko lub bardzo daleko, to jest jedyna rzecz, o której mogłam naspisać, że mam prawie blisko

Mogę się też podpiąć pod ten dowcip Gabrysi i Twoje "piękna inaczej", bardzo mi się podoba


Odległość jak i piękno jest pojęciem względnym.....

By pojęcie odległosci zmienić na lepsze zrobiłam prawo jazdy jak tylko kupilismy zdezelowanego malucha ...prawo jazdy od razu robiłam na dużym aucie (wtedy Polonez) bo jakbym kiedy zmieniła, to aby nie bać się jeżdzić.... wszyscy sie dziwili, że wybrałam Poloneza mając Malucha.... przydało się
Pierwsza samodzielna jazda pozostanie na zawsze w mojej pamięci.... coś jak horror ale się przełamałam..... telefonów komórkowych nie było...trzeba było sobie radzić.. teraz 100km to blisko....

Piękno..kwestia naprawdę gustu...... trzeba po prostu polubić i zaakceptować siebie..... (w złe dni omijam lustro dużym łukiem i na wszelki wypadek mam bardzo ograniczoną liczbę tych sprzętów w domu...) .... gorzej z ogrodem..... ale tu pracuję, by się upiękniło....

I oglądam sobie takie piękne inspiracje jak Ogród na piasku..... Jak widać można mieć pięknie wszędzie ..tylko trzeba chcieć....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 07:59, 05 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Chyba sama nie wierzę w to co napisałam wcześniej.... tak pięknei ja ku Ciebie nie będę mieć...ale moje piękne bedzei "inaczej"

Mam wszędzie blisko...no, trochęna Dolny Śłąsk daleko i do Szczecina też..... ... wiec sięwpraszam na oglądanie Twego ogrodu..... JA MUSZĘ GO ZOBACZYĆ!!!!!! A ja, jak sie uprę to już nie ma zmiłuj się
Twój ogród i Bogdzi..... to moi faworyci.... owszem inne ogrody też są przecudne..... ale nie wszysy mogą stac na podium.... te ogrody odpowiadaja mi mentalnie..czyli to bym chiała mieć u siebie ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
viva 08:03, 05 cze 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, jesteś bardzo dzielna, bo dla mnie jazda polonezem była horrorem i tak mi zostało choć poloneza już dawno nie ma
Masz rację pojecie piękna, odległości i wielu innych rzeczy jest względne;

100 km to rzut beretem, czyli jak tym beretem rzucisz, to znajdziesz sie u mnie, tyle mniej wiecej mamy do siebie, a jadąc do Białegostoku masz prawie po drodze, więc myślę, że niebawem się zobaczymy
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
viva 08:04, 05 cze 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Aniu, naprawdę napisałam wcześniej niż ten Twój drugi post

A to napisałam wyżej miałam juz dawno napisać, mamy do siebie tak "blisko"
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
popcorn 08:20, 05 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pozachwycałam się Cudnie masz! Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 08:22, 05 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Podpisuję się pod słowami Ani. odnośnie faworytów ogrodowych podiumowych.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
viva 08:29, 05 cze 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Teraz troszkę zdjęć;
Zaraz idę do ogrodu, bo pięknie zmoczyło moje piaski i mogę wreszcie wysadzić cynie, przyjedzie też dzisiaj 100 małych bukszpaników na obwódkę. Kupiłam z gołym korzeniem, będę miała zabawę jak przyjdą upały. Kupowałam już u tego samego sprzedawcy na wiosnę, były bardzo ładnie ukorzenione, wszystkie przyjęły się i zdecydowałam się jeszcze teraz dokupić.
Zrobię fotorelację

zakwita kentrantus


rutewka orlikolistna


pozbierał się podmarznięty obwojnik grecki i też kwitnie


i biało- zielono przy mostku, bardzo lubię to miejsce wiosną

____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Bea 08:33, 05 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Tyle pięknych roślin - zapiera dech.
____________________
Beata W miniformacie
akanta 10:42, 05 cze 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
viva napisał(a)
Wczoraj byliśmy na wycieczce, w małym miasteczku spodobał nam się ładnie zagospodarowany ryneczek



była tam między innymi tak roślina, której nie znam; czy ktoś zna?



o takim pokroju, płasko leżące gałązki na ziemi viva -ta roślina to trzmielina ,może też piąć się po ogrodzeniu /widziałam ją już na szkółkach /



spotkaliśmy też takie cudo, niestety nie udało nam sie zwiedzić w środku, bo było zamkinięte, ale na pewno tam wrócimy




____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies