Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 12:01, 05 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja z kolei nie mam orientacji w mapach, muszę przekręcać do góry nogami, aby mi się strony świata zgadzały.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 12:05, 05 gru 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ha, ja też przekręcam, bo inaczej mówię M żeby skręcał nie w tę stronę gdzie trzeba
z gps-ów najlepsza mapa... niestety... zwykle wystarczy że sobie popatrzę na mapę i trafiam, a GPS prowadzi jakimiś dziwnymi drogami...

pozdrawiam!

ps piękna zima w Twoim ogrodzie, Danusiu!
____________________
Mój nowy ogródek
Wieloszka 12:09, 05 gru 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gardenarium napisał(a)


Och i ach!!! I tak razy 1000!!!
Przysypany cukrem pudrem Twój ogród też zachwyca!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Martek 12:16, 05 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
popcarol napisał(a)
ha, ja też przekręcam, bo inaczej mówię M żeby skręcał nie w tę stronę gdzie trzeba
z gps-ów najlepsza mapa... niestety... zwykle wystarczy że sobie popatrzę na mapę i trafiam, a GPS prowadzi jakimiś dziwnymi drogami...

pozdrawiam!

ps piękna zima w Twoim ogrodzie, Danusiu!


Z GPS ze zmysłowym głosikiem nawigacji Hołowczyca co najmniej godzinę spóźniłam się na święto róż
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zawitka 13:33, 05 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Danusiu !!!!!! Dzięki Ci bardzo za zaproszenie.Było cudownie fantastycznie.Tyle młodych ludzi takich zdolnych to budujące Muszę przypomnieć kto był i pochwalić bo tego nigdy za dużo .To Twoja zasługa że takie zdolności widać i piękne rzeczy można oglądac .Agnieszka taka tak fajnie pokazywała jak robić lampiony aja spieszyłam się żeby zdążyć że sknociłam lampion ale to nic i tak dla mnie ładny..Mój M siedział cichutko i podjadał ciasteczka dostał manto bo przytył i ja się wsściekam..Dzięki za wieczór za to czego się nauczyłam za piękności i za atmosferę Zyczę zdróweczka i ja swoje wkleję wianki jak naładuję aparat.Komp odblokowany zdjęcia wchodzą DUŻE DZIĘKI .Pozdrowienia.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 13:42, 05 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Ogród Twój piękny .przed wejście nie widziałam jeszcze numeru i poznałam że tu tutaj.Białe fiołki luks,dalej nie śmiałam ogladać . Zdjęcia zimowego ogrodu piękne .Hej
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Leida 14:38, 05 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
A mnie rozbawiła Ania asc z tym wyjazdem z Warszawy i tym policjantem. Śmiałam sie bardzo długo...

Ale pamietam jak sama 20 lat temu przyjechałam pierwszy raz do Warszawy to zostawiłam samochód przed Centrum i dalej poruszałam sie tylko srodkami komunikacji publicznej. Co mnie teraz tez niezmiernie smieszy. Początki w Warszawie sa trudne jak widac.

A do Danusi jadac pierwszy raz spojrzałam na mape bez GPS-a i dojechałam w kilka minut z głównej drogi bez najmniejszego problemu. Nie ma to jak stara poczciwa mapa. Bez niej staram sie jednak w dalsze trasy nie ruszać.

Czy w końcu był w końcu u Ciebie szron, bo mrozi a sniegu brak? Mysle cały czas o tym Ciechanowie.
____________________
Hania
Syla 15:20, 05 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Leida napisał(a)
A mnie rozbawiła Ania asc z tym wyjazdem z Warszawy i tym policjantem. Śmiałam sie bardzo długo...

Ale pamietam jak sama 20 lat temu przyjechałam pierwszy raz do Warszawy to zostawiłam samochód przed Centrum i dalej poruszałam sie tylko srodkami komunikacji publicznej. Co mnie teraz tez niezmiernie smieszy. Początki w Warszawie sa trudne jak widac.

A do Danusi jadac pierwszy raz spojrzałam na mape bez GPS-a i dojechałam w kilka minut z głównej drogi bez najmniejszego problemu. Nie ma to jak stara poczciwa mapa. Bez niej staram sie jednak w dalsze trasy nie ruszać.

Czy w końcu był w końcu u Ciebie szron, bo mrozi a sniegu brak? Mysle cały czas o tym Ciechanowie.


Ja również poza GPS-em miałam mapę oraz kilka myślowych skrótów na kartce papieru napisane
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Martek 15:39, 05 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Hołowczyc skierował nas na ulicę docelową ,ale w miejscowości obok )))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 15:40, 05 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
"Holował nas Witek"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies