Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Leida 22:12, 03 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Rzeczywiście tylko trochę przyprószyło ale wianek w tym "cukrze pudrze" wygląda super. A jak cyklameny zniosły te przymrozki?

A na środkowym wschodzie leży co najmniej 10 centymetrów śniegu. "Prawie" można biegać na nartach.

Nie wiem czy nie trzeba byłoby upleść jeszcze jednego wianka na drzwi a ten zostawić tam gdzie jest.
Bo to zdjęcie z bukiem, kulą i wiankiem wygląda świetnie.
____________________
Hania
Mala_Mi 22:41, 03 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Danuś na zimową chandrę zapraszam do siebie na spacer ... koniec strony 207.... chociaż Twoja zima z wianuszkiem czerwienia jest bardzo energetyzująca..... czerwony to jest ono
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 18:27, 04 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale cudnie z tym śniegiem Pozdrawiam ciągle żyjąc sobotą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 19:12, 04 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bea napisał(a)
Danusiu wianek zmienił miejsce, a może to inny


Zmienił miejsce do zdjęcia specjalnie, żeby czerwony kolor się pokazał w ogrodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 20:01, 04 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Gardenarium napisał(a)

Danusiu wianek zmienił miejsce, a może to inny


Zmienił miejsce do zdjęcia specjalnie, żeby czerwony kolor się pokazał w ogrodzie.



Bystra kobieta
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 20:35, 04 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może Haniu to jest pomysł z drugim wiankiem.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 21:20, 04 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Skopiowałam mój zapis od Sylwii na Twojego posta
Gardenarium napisał(a)


ja do tej pory mam tremę przed jazdą po stolicy..... dla mnie za dużo aut w jednym miejscu na raz.... mogę gonić tysiące w trasie, byle nie po mieście


Aniu, mylisz się, żeby do mnie dojechać nie wjeżdża się do stolicy, jestem od Waszej strony czyli od Janek.

Wiem A w Warszawie czasami bywam.. wiec wiem co piszę o jeżdżeniu... przypomniała mi się historia sprzed ok 20 lat
Zapchałam się w centrum Warszawy już tak, że nie wiedziałam gdzie mam jechać... mapa obok na fotelu.... godziny szczytu.. i kieruje mnie znów nie tam gdzie powinnam się kierować.. Patrzę ruchem kieruje policjant, ja na pasie do skrętu w prawo, a chcę zawrócić i to w lewo.. wiec wnerwiona zatrzymałam auto, zablokowałam ruch, podeszłam do policjanta.. i mówię "Panie ratuj, ja z prowincji..muszę jechać do domu i nie potrafię". Chłop próbując opanować powagę zatrzymał cały ruch, kazał mi zawrócić tam gdzie nie wolno... i już było dobrze ..... dojechałam jakoś do domu..... Pierwsza wyprawa do stolicy
Teraz jeżdżę, tylko nigdy nie wiem co robić z pociągami na ulicy.. u nas tego nie ma..... zawsze mówię, że tym razem poczytam przepisy... i ciągle nie mam czasu.... wiec stresu mam trochę.... A ostatni raz przepisy czytałam ..... 23 lata temu... hmmmmmm w Lublinie autobusy na sznurkach, a w Warszawie i Krakowie pociągi na ulicy........ takie dziwy


Teraz do Ciebie dojadę nawet i przez Centrum..czekam na okazję No i teraz są GPS-y
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Celina 21:49, 04 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Przyszłam sie przywitać po moim długim niebycie.Witaj Danusiu
____________________
Celina - Moje poletko
Madzenka 21:49, 04 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj GPS w Komorowie się gubi Wiem z autopsji podróżowania z GabiK i Jarkiem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bea 21:51, 04 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Marzena2007 napisał(a)
Oj GPS w Komorowie się gubi Wiem z autopsji podróżowania z GabiK i Jarkiem


Jeździ się trochę w kółko i pod prąd
____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies